Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Normális, hogy a kislányomból...

Normális, hogy a kislányomból modellt szeretnék csinálni?

Figyelt kérdés
6éves a kislányom és gyönyörű!! Szeretném ha modellkedéssel foglalkozna. Nem teszek kárt ezzel a gyerekbe ?

2014. okt. 1. 18:58
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%
Elég utánanézni hány gyerekmodellből, gyerekszínészből, gyerekhírességből lesz drogos, depressziós, alkoholista tini/felnőtt. Addig semmi baj amíg csak évente egyszer fotózgatják ha tetszik is neki, de modell ne legyen belőle, mert elsősorban neki még nem dolgoznia kéne, hanem gyereknek lenni.
2014. okt. 1. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nincs azzal gond, ha eljár a kicsi ilyenekre. Gond akkor van, ha

1. te erőlteted

2. a gyerek nem élvezi

3. a gyerek személyiségében változás történik, például kifejezetten elkezd foglalkozni a külsejével, másokat becsmérel, stb.

2014. okt. 1. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:
Eszembe se jutna erőltetni !! Tudom milyen rossz , mert engem is erőltettek a balettozásra ! Csak azt szeretném hogy sikeres legyen !
2014. okt. 1. 21:00
 14/24 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem a sikeresség, hogy szanaszét sminkelik és nőnek néz ki kislány létére. Ez felületesség, nem siker.
2014. okt. 1. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
100%
Eh.... Szerintem rohadt önző dolog a szülőktől egy gyereket beletaszítani ebbe az életbe. Ha idősebb korában érdekli, akkor majd ő csinálja, de te inkább arra ösztönözd, hogy tisztelettudó, kedves és érdeklődő legyen.
2014. okt. 2. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:
Hát szerintem ebben semmi önzőség nincs ! De azért köszi
2014. okt. 3. 08:13
 17/24 anonim ***** válasza:
100%
Ha azt akarod, hogy ő is 16 évesen szüljön, bátran.
2014. okt. 4. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:
Ha rám célzol : én 17 voltam !!!! Amugy meg a ha modell akkor 16 évesen miert szulne ?!
2014. okt. 5. 11:02
 19/24 anonim ***** válasza:

"Amúgy meg 17 voltam!!!"

Ez egy ovis szintű válasz volt.


Majd ha idősebb korában érdekli akkor!

Egy ilyen kisgyerek nagyon befolyásolható! Ha kipróbáltatod vele, biztos, hogy szeretni fogja. ÉS EZ A BAJ! Hagyod, hogy ilyen fiatalon belemenjen egy ilyen baromságba, mint a modellkedés. Lényegében tönkreteszed az életét.


Egyelőre még ne legyen szó semmiféle karrierről. Ehhez túl fiatal, nem tud okosan dönteni, és nagyon úgy tűnik, hogy te sem.

Nem való még nektek gyerek. Nagyon nem.

2014. okt. 15. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:
Na azért azt ne te mond meg hogy való e nekunk gyerek vagy sem !!! :)
2014. okt. 15. 18:22
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!