Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit szoktatok otthon csinálni,...

Mit szoktatok otthon csinálni, ha unatkoztok?

Figyelt kérdés
2014. júl. 16. 21:56
 1/9 anonim ***** válasza:
56%
Akkor basszerozok vagyis nem csak akkor hanem állandóan :D
2014. júl. 16. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
64%

Nem szoktam unatkozni.

Illetve múltkor olyan "nincskedvemsemmihez és nincsmostdolgomse" hangulatom volt, akkor ültem és néztem a szőnyeget, majd elkezdtem olvasni.

2014. júl. 16. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
77%

Filmet nézek, sorozatot nézek, zenét hallgatok, kimegyek az udvarra kutyával játszani, főzök, sütök, néha-néha takarítok.Igazából sosem unatkozom, mert mindig találok valami elfoglaltságot magamnak.

14/l

2014. júl. 16. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
39%
Maszturbálok.
2014. júl. 17. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
64%
Már rég volt olyan,hogy csak otthon ültem egész nap.Általában nyáron ez a napirendem:főlkelek 7-8 fele,rendet rakok a szobában,elmosogatok,reggelizek,aztán 11 fele megyek ki a lovardába,ott lovagolok,általában több lovat,aztán segítek edzőmnek,meg a lovászoknak,aztán 8 fele megyek haza. Időm sincs unatkozni.:)
2014. júl. 17. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Ha van egy kis szabadidőm , horgolás közben filmet nézek.
2014. júl. 17. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Sorozatot nézek, olvasok, zenét hallgatok, takarítok, rendet rakok a ruháim között, csinálok valami finomságot (főzés, sütés, ilyenkor turmixok, saláták). :D
2014. júl. 17. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Főzök, nézek filmet/sorozatot/animét, játszok, barkácsolok (legutóbb az egyik kedvenc játékomból egy robotot csináltam kartonból), takarítok, bicózok, kutyázok, még többet játszok, olvasok. :D

18L

2014. júl. 19. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Viol3 válasza:
Általában zenét hallgatok, TV-zek, netezek (barátaimmal chatelek) olvasok. De szokott olyan is lenni, hogy csak ülök a szobámban és gondolkodom.
2014. júl. 21. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!