Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » A nők az ilyesféle marketingka...

A nők az ilyesféle marketingkampányoktól vannak elszállva maguktól?

Figyelt kérdés

[link]


Őszintén szólva a hölgy nem az a szépségideál. Mégis, a telex facebook-bejegyzése alatt is százszámra kapja a puncsoló kommenteket a többi nőtől, hogy milyen szupre, gyönyörű stb. csaj. (Miközben valószínűleg a családi hátszél nélkül aligha lehetne a tűz közelében...)


Most elképzelem, ha egy férfiaknak szánt hirdetésben szerepelne egy nagy, elálló fülű, resting bitch face modell túlsúllyal. Le lenne oltva, hogy micsoda randa incel, az igazi férfi nem ilyen...


Ez a média- és társadalmi környezet tehet róla, hogy manapság sok csaj 10-15 kiló plusszal is úgy viselkedik, mintha topmodell lenne?


ma 14:10
1 2 3 4 5 6
 51/60 anonim válasza:
0%

„Az, hogy fekete vagy, fehér vagy akármilyen a bőrszíned, nem befolyásolja azt, hogy pl. a nagyobb hason hogy néz ki a bugyi.”

Egyrészt neked lehet, hogy nem, másnak meg nagyon is.

Másrészt meg nagyon is számít a bőrszín, főleg a ruházatnál.

Harmadrészt a kérdésem nem csak bugyira, hanem úgy általánosságban értve a reklámokra vonatkozott.

Így továbbra sem tudom minél jobban magamra képzelni, mert nem olyannal reklámozzák, mint amilyen én is vagyok, pedig te erre hivatkoztál.

ma 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/60 anonim ***** válasza:

"Másrészt meg nagyon is számít a bőrszín, főleg a ruházatnál."


Számítana, ha most kitalálnának egy új színt, és azt senki nem tudná elképzelni magán. De én tudom, hogy a zöld nekem jobban áll, mint a piros, láttam már zöldet, volt rajtam zöld, és nem zavar be a fekete modell, viszont a testalkatnál nem tudom elképzelni, meddig jön le vagy fel egy ruha, még azt sem tudom sokszor elképzelni, mennyire esne ki a mellem olyan felsőből, amit nagyon lapos lányokkal reklámoznak.


Játszhatod a hülyét, de ezt a képet akarod festeni magadról?

ma 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/60 anonim válasza:
59%

#52.

És akkor mi a helyzet a férfi borotvareklámokkal? Miért csak sportos alkatú férfiakkal reklámozzák? Aki nem sportos (többség), az hogy azonosuljon vele?

ma 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/60 anonim ***** válasza:
31%

53

A női testpozitivást a nők indították el. Titeket mi akadályoz ebben?

ma 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/60 A kérdező kommentje:

54 Mert ti nők aztán elfogadnátok a "testpozitív" pasikat, ugye?

Vennél jegyet olyan filmre, amiben a szépfiú szerepét Henry Cavill helyett Danny de Vito játssza?

ma 18:17
 56/60 anonim válasza:
24%

#54.

Elhangzott már. Aki a reklámot készíti és forgalmazza.

ma 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/60 anonim ***** válasza:
37%

"És akkor mi a helyzet a férfi borotvareklámokkal? Miért csak sportos alkatú férfiakkal reklámozzák? Aki nem sportos (többség), az hogy azonosuljon vele?"


A szakállnak, bajusznak semmi köze nincs ahhoz, hogy a tested hogy néz ki.

ma 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/60 anonim ***** válasza:
48%

55

De te még mindig nem érted, hogy a testpozitivitás nem a szexualitásról szól? Hányszor kell ezt elmondani?


Attól, hogy valakit taszítónak találok, még nem kell megaláznom. De tudod attól, hogy nem alázok meg valakit, még nem kezdek vonzódni hozzá.


Fontos lenne, hogy a férfiak is jól érezzék magukat a bőrükben? Igen. Ez azt jelenti, hogy a nők azonnal vonzódni fognak hozzájuk? Nem.

Sikerül ezt felfogni valahogy?

ma 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/60 anonim ***** válasza:
0%

"Vennél jegyet olyan filmre, amiben a szépfiú szerepét Henry Cavill helyett Danny de Vito játssza?"


Én nézem az It's Always Sunny-t, de nem hiszem azt, hogy Danny DeVito azért van a sorozatban, hogy vonzónak találjam, vagy azért, hogy a kövérséget promotálja. Csak úgy van.


A férfiaknál ALAP a testpozitivitás.

ma 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/60 anonim válasza:

„A szakállnak, bajusznak semmi köze nincs ahhoz, hogy a tested hogy néz ki.”

És mégsem egy túlsúlyossal reklámozzák. Érdekes…

Vagy akkor beszéljünk a túlsúlyos korcsolyázónős reklámról. Ha már korcsolyázó (!!!!), nem találtak egy kecses teremtést véletlenül? Kicsit sem propaganda! :D

ma 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!