Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » A nők az ilyesféle marketingka...

A nők az ilyesféle marketingkampányoktól vannak elszállva maguktól?

Figyelt kérdés

[link]


Őszintén szólva a hölgy nem az a szépségideál. Mégis, a telex facebook-bejegyzése alatt is százszámra kapja a puncsoló kommenteket a többi nőtől, hogy milyen szupre, gyönyörű stb. csaj. (Miközben valószínűleg a családi hátszél nélkül aligha lehetne a tűz közelében...)


Most elképzelem, ha egy férfiaknak szánt hirdetésben szerepelne egy nagy, elálló fülű, resting bitch face modell túlsúllyal. Le lenne oltva, hogy micsoda randa incel, az igazi férfi nem ilyen...


Ez a média- és társadalmi környezet tehet róla, hogy manapság sok csaj 10-15 kiló plusszal is úgy viselkedik, mintha topmodell lenne?


ma 14:10
1 2 3 4 5 6
 31/60 anonim válasza:
32%

„Sorozatokban beraknak melléjük egy 10-es csajt”

Mint pl.?

ma 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/60 anonim ***** válasza:
39%

30, akkor lehetne a jelenhez igazodni, nem a múltat követelni másokon.


Ez a lány túlsúlyos, de nem elhízott, és pont jól oszlik el rajta a súly. Pont úgy, ami szexis. Én voltam túlsúlyos, és akkora belem volt, hogy nem igaz. Hozzá semmi csípő, deszka segg. De akkora has, hogy sokszor terhesnek néztek. Ezt az alkatot sem reklámozzák. Amit te ocsmány kövérnek hívsz, az a legideálisabb eloszlás. Cici van, csípő, fenék szépen kerekedik, van elkülönülő derék. Kuurva szerencsés, akire így rakódnak a plusz kilók.

ma 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/60 anonim válasza:
40%

Lehet nem modell alakat, de akkor is átlag feletti, az a 10-15 kg felesleg nem sok. Amúgy régi képei alapján sokkal jobb teste volt régebben.


Abban igazad van, hogy ezért nem kellene nyalizni neki, pláne hogy ennél ezerszer rosszabbakat látok az utcán, bőven átlagfeletti.


Viszont pont hogy ignorálnod kellene az ilyen cikkeket, mert ha nem olvassa senki, nem is létezne ilyesmi már rég. Amúgy sem emiatt nehéz manapság felnőtt korban ismerkedni, hanem mert a legtöbb férfi simp és elárasztják a nőket a az üzikkel, akik meg ezt természetesnek veszik. Holott a közösségi média és a társkeresők nem természetesek, teljesen feleslegesek és csak elmagányosítják az embereket. Ha tetszik egy nő, odamész, elkéred a számát és Viberen már ott is van jobb esetben. Így kellene ennek kinéznie és működne is, mert nem lenne ott ezer kis **** a telójában, mert minden foga megvan az adott csajnak éppenséggel.

ma 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/60 anonim ***** válasza:
64%

#28-nak nagyon igaza van.

Évszázadokon át a férfi mindegy volt, hogy néz ki, a nők gyötörték magukat, hogy "szépek legyenek", azt most fáj, hogy ez némiképp kissé változott.


Másrészt:

Ezek kurwa szar képek, elsőre én is azt mondtam, hogy ezt ne...


Rákerestem a csajra, megnéztem a többi képét, hát ezektől sokkal jobbak vannak, egyáltalán nem mondanám csúnyának.

Igen, van rajta fölösleges, de kövérnek, elhízottnak sem nevezném.


(Pl Tarján Zsófi sem egy vékony alkat, mégis csinos, helyes arcú, pozitív karakter.)


Ami meg a pasikat illeti, engem pl bizonyos határokon belül nem zavar a felesleg, ha van hozzá egy testfelépítése.

(Nőn is csak akkor néz ki jól, ha van hozzá válla, csípője, dereka...)

Az arc viszont nagyon fontos.

ma 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/60 anonim ***** válasza:
69%
Elég sokat mondó, hogy a testpozitivitás alatt a nők annyit értenek, hogy vállalhassák magukat állandó mocskolódás nélkül, a férfiak meg azt, hogy top nők szexeljenek velük. :)
ma 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/60 anonim válasza:
0%
35. Alapvetően siralmas, amit itt művelnek!
ma 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/60 anonim ***** válasza:
58%
#34 vagyok, #33-ast akartam írni, félrenyomtam.
ma 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/60 A kérdező kommentje:
Mutassatok egy férfi fat acceptance modellt... ja, hogy olyan nincs, csak a nőknek szabad túlsúlyosan is "ragyogni"?
ma 16:02
 39/60 anonim ***** válasza:
29%
A férfiak elfogadják magukat anélkül is. Anélkül is a top csajokat akarják felszedni, hogy rendesen látnák a töküket.
ma 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/60 anonim válasza:
66%
38. A férfiak kapnak olyan gyülöletcunamit, mint ez a szerencsétlen nő? Segítek nem! G@ci undorító amit leműveltek!
ma 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!