Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » A nők az ilyesféle marketingka...

A nők az ilyesféle marketingkampányoktól vannak elszállva maguktól?

Figyelt kérdés

[link]


Őszintén szólva a hölgy nem az a szépségideál. Mégis, a telex facebook-bejegyzése alatt is százszámra kapja a puncsoló kommenteket a többi nőtől, hogy milyen szupre, gyönyörű stb. csaj. (Miközben valószínűleg a családi hátszél nélkül aligha lehetne a tűz közelében...)


Most elképzelem, ha egy férfiaknak szánt hirdetésben szerepelne egy nagy, elálló fülű, resting bitch face modell túlsúllyal. Le lenne oltva, hogy micsoda randa incel, az igazi férfi nem ilyen...


Ez a média- és társadalmi környezet tehet róla, hogy manapság sok csaj 10-15 kiló plusszal is úgy viselkedik, mintha topmodell lenne?


ma 14:10
1 2 3 4 5 6
 41/60 anonim ***** válasza:
57%

Az ugye megvan, hogy a cég érdeke az, hogy vegyék a termékét? Minél jobban magadra tudod képzelni a terméket, annál nagyobb az esély, hogy megveszed.


Túlsúlyos, elhízott nők és férfiak léteznek a világon, most is fel vannak öltözve, és most is van rajtuk fehérnemű. Aki online rendel, miért ne láthatná, hogy az ő testalkatán hogy állna a ruha? Mert pont az félrevezető, hogy a 180 centis, 40 kilós modellen minden jól áll.


Nekem speciel ruháknál meg szoknyáknál hiányzik, hogy alacsonyabb lányokat is alkalmazzanak, mert nem minden nő 175 centi, és nekem szemre 20 centit hozzá kell adnom a hosszhoz, hogy kb meddig érhet rajtam, ami a magas lányon combközépig, és ne úgy nézzek ki a térd alá érő szoknyában, mint II. Erzsébet.

ma 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/60 anonim ***** válasza:
57%
Az itt hisztiző hímneműek miért nem a férfiakat és saját magukat okolják? Ki tart vissza bárkit is, hogy túlsúlyos férfiakkal reklámozzanak nagyméretű ruhákat? Senki. És van is ilyen. Szánalmas, amit itt leműveltek.
ma 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/60 anonim válasza:

„Az ugye megvan, hogy a cég érdeke az, hogy vegyék a termékét? Minél jobban magadra tudod képzelni a terméket, annál nagyobb az esély, hogy megveszed.”

Akkor lássunk egy példát. Nem vagyok fekete, ami szintén elmondható az ország jelentős részéről. Akkor mi okból érezzek késztetést arra, hogy megvegyem a reklámozott terméket?

„Ki tart vissza bárkit is, hogy túlsúlyos férfiakkal reklámozzanak nagyméretű ruhákat?”

Talán az, aki a reklámot készíti és forgalmazza. Ez nem úgy működik, hogy heló vagy egy ötletem vegyétek meg és csináljátok.

ma 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/60 anonim ***** válasza:

"Akkor lássunk egy példát. Nem vagyok fekete, ami szintén elmondható az ország jelentős részéről. Akkor mi okból érezzek késztetést arra, hogy megvegyem a reklámozott terméket?"


Az, hogy fekete vagy, fehér vagy akármilyen a bőrszíned, nem befolyásolja azt, hogy pl. a nagyobb hason hogy néz ki a bugyi. A nők általában tudják, melyik színt szeretnék, és a testalkatukra keresnek ruhát, nem a bőrszínükre.

ma 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/60 A kérdező kommentje:

"Ki tart vissza bárkit is, hogy túlsúlyos férfiakkal reklámozzanak nagyméretű ruhákat?"


Az ugye megvan, hogy a bevásárlások zömét még mi dig a nők cégzik, rájuk targetálják a reklámokat? Bizony, még a pasijuknak is gyakran a nők veszik göncöket. A marketimgesek pedig nem fognak olyat mutatni, ami taszítja a célközönséget. Pl. elhízott pasikat. Csak túlsúlyos nőket. Mert azzal nincs bajotok...

ma 17:34
 46/60 anonim válasza:
40%
40: Igen kapnak és nem tom pl ezt a választ miért nem törölték még, amikor nyilván csak provokálni akarja magát. Arról nem is beszélve, hogy engem is lepontoztatok, azt ott írom, hogy átlag feletti külseje van. Ennyit a nőkről. Már erről a témáról is beszélni marhaság, mert az embereknek változhat a külseje, mint ahogy a belinkelt nőnek is változott, hiszen régebben kb semmi felesleg nem volt rajta. Azért mert hogy meghíztál, ami teljesen a te befolyásod alatt van nehogy már meg is kelljen a környezetednek dícsérnie érte! Fordított helyzetben szét szekálnátok egy olyan férfi modellt, aki 10-15 kg felesleggel mert volna hasonló stílusú fotókat lőni magáról!
ma 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/60 A kérdező kommentje:

"A férfiak kapnak olyan gyülöletcunamit, mint ez a szerencsétlen nő?"


A "gyűlöletcunami" alatt azt érted, hogy meg merészeljük jegyezni, hogy a csajon van felesleg, és talán nem is olyan szép?


A férfiak azért nem kapnak ilyen "gyűlöletcunamit", mert el sem jutnak odáig, hogy túlsúlyosan, előnytelen kinézettel modellkedhessenek.

Ds modellkedés nélkül is el vannak hordva mindenféle igénytelen selejtnek.

ma 17:37
 48/60 anonim ***** válasza:

"Bizony, még a pasijuknak is gyakran a nők veszik göncöket."


De ezt meg lehet oldani azzal, hogy elmész magadnak bevásárolni.

ma 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/60 anonim válasza:

47 Többek közt azt is igen. A férfiak szépség negyed annyira se van tárgyalva, mint a nőké.


“ vannak hordva mindenféle igénytelen selejtnek.” nem nincsenek, alaptalanul vágtad magad áldozat pózba!

ma 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/60 anonim ***** válasza:
42%

"A férfiak azért nem kapnak ilyen "gyűlöletcunamit", mert el sem jutnak odáig, hogy túlsúlyosan, előnytelen kinézettel modellkedhessenek."


Mert a nőket a reklámokban szexuális tárgyként kezelik. A férfiaknak a sikert akarják eladni. Ha ezt-azt megveszed, sikeres pasi lehetsz.


De azt azért áruld el nekem, hány darab szexi fehérneműd van otthon?

ma 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!