Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért szereti mindenki Justin...

Miért szereti mindenki Justin Bieber-t?

Figyelt kérdés
Mert szerintem csak egy kis ****** ****,aki énekelni sem tud!
2010. júl. 8. 17:49
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
100%
nekem az elején tetszett a zenéje,aztán rájöttem hogy egy "fiú" énekli....
2010. júl. 9. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:

szerintem helyes srác,de nem vagyok oda érte..

a zenéi is meghallgathatók,föleg hogy a Viván egész nap őt kell hallgatnom ahogy az usherral(vagykiaz:D) énekel

2010. júl. 9. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
Párom 30 éves fejjel rajong érte, és ráadásul férfi. Én nem szeretem, megint egy új sztárocska akiről jövőre nem tudunk majd semmit. Ráadásul csak egy kisfiú.
2010. júl. 11. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:

A rajongók 90%-a 10-13 éves kislányok, a maradék 10% meg csak unatkozik...

Én talán még szeretném is, ha nem lenne egy paraszt (interjúkból látom meg ahogy másokkal viselkedik), meg ha nem rajonganának érte a r.banckodó tizenévesek.

Bár a hangja néha tényleg elég lányos...

18/L

2010. júl. 11. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
Húgom is odavan érte, még csak 12 éves. úgyhogy majd kinövik és elkezdenek normális zenét hallgatni, úgyhogy ne idegesítsd ilyesmin magad.
2010. júl. 12. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
Mindenkinek más tetszik!!Ha te nem szereted próbáld meg elkerülni pl: az én közelembe ne gyere mert meghalsz arra értem ,hogy meghalsz ,hogy a telefon hátterem , a zenéim fele kb. ami a telómon van Justin és még sok minden :) *-* http://www.youtube.com/watch?v=4GuqB1BQVr4 meg most már nem is kisfiús :) De azért skrilex,dubstep *-* meg még sok más is szeretek :)
2012. júl. 31. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim válasza:
I <3 JB FOREVER
2012. okt. 26. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!