Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért szereti mindenki a...

Miért szereti mindenki a gliss kurt?

Figyelt kérdés
ahogy itt nézelődök szinte mindenki dicséri a gliss kur samponokat és balzsamokat. télleg ennyire jó?
2009. aug. 28. 20:13
 1/7 anonim ***** válasza:
86%

Én a sampont meg a balzsamot nem próbáltam, csak a pakolást, és a fújós balzsamot. A pakolás tényleg jó (a lila vált be), sokkal puhább és fényesebb tőle a hajam. Ugyanezt elértem az Elséve tükörfény pakolással is, csak hát sokkal hígabb, és fele annyi idő alatt elfogy. És hát nem árt, ha 3-4 hajmosásnál tovább is elég. Nagyon hosszú a hajam, úgyhogy sok kell. Az Avonos is ugyanolyan jó volt, azt viszont nem tudom többé beszerezni, mert akinél anno vettem már nem avonozik. Csak ezért használom a Gliss kurt.

A fújós balzsamja szerintem nem sokat ér. Befújom, kb. 1 óráig jó, aztán ugyanolyan száraz, mint előtte. Azt nem veszek többet.

2009. aug. 28. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
51%

Mert azt hiszik, hogy jó (igaz, drogériákban kaphatóak közül ez a legjobb)

pedig van sokkal jobb is!


Én pl nem szeretem, mert zsírosz lesz a hajam tőle, nagyon lehúzza. És a cég amelyik előállítja, állatokon is végez kísérleteket, és nekem fontos, hogy ilyen sampont ne használjak. Szóval én nem vagyok oda érte...

22/L

2009. aug. 28. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
93%
hát nekem sem jött be.
2009. aug. 28. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem meg tényleg használ, sokkal fényesebb tőle a hajam, és könnyebben ki tudom fésülni. Az illata is tetszik. Egy bajom van vele: alapból hullámos a hajam, de ha ezt ráfújom, akkor valamennyi kimegy belőle, pedig nem is a hajegyenesítőt használom, hanem a sima töredezett hajra valót.
2009. aug. 28. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
98%
Nekem egyűltalán nem vált be...Viszont az Elséve meg a Nivea dolgok nagyon bejönnek!
2009. aug. 29. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
78%

Most miért kellett lepontozni? Jaaa, hogy legyünk vakok a világra, és ne tudja meg a vásárlótömeg, hogy a samponok nagyrészét állatkísérletek árán állítják elő???


Mert nem hiszem, hogy az a baj, hogy azt mondtam, nekem nem vált be és nem szeretem, mert ezt nem csak én írtam...

2009. aug. 29. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
72%
én nem szeretem a tömegmárkákat. akiknek problémás a haja, annak nem is jó. akkor mindenkinek tökéletes lenne a haja, ha beválna, de nem. én a kérastase-t szeretem, az a totál beteg hajamat helyretette. szóval én nem bízok a viszonylag olcsó tömegmárkákban...
2009. aug. 30. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!