Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Tetessek műkörmöt? (mindenki...

Tetessek műkörmöt? (mindenki válasza érdekel, aki nem szereti a műkörmöt azé is)

Figyelt kérdés

Kis leírás előbb:

A körmöm vacak, szakad, törik, kicsi, és gyenge. Most hogy egyetemre járok kitaláltam ezt a műköröm dolgot, és a párom is jó ötletnek tartja.

Ilyenre gondoltam:

[link]


vagy


[link]


vagy


[link]


vagy


[link]


A körmöket nézzétek ne a kezüket :)


Szerintetek tetessek? Műköröm ellenzők ez is ocsmány? :S


2010. jún. 18. 16:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

sztem tetess nyugodtan:D

szép körmök ezek:) énis nem rég tetettem a ballagás miatt de nagyon bejön szoval lehet folyamatosan lesz:))

15L

2010. jún. 18. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem másfél éve va, de az enyém hosszú és hegyes.

Ez visszafogott és esztétikailag is rendben van, még az olyanok is elfogadják akik amúgy ellenzik a műkörmöt

2010. jún. 18. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én magamon nem tudnék elképzelni műkörmöt, illetve a túl csicsásaktól máson is rosszul vagyok, de ezek szépek. A legszebb a második szerintem, de azt meg a saját körmödből is meg tudnád csinálni.
2010. jún. 18. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Abból még ilyet sem lehet! Formátlan az egész és nem nő :(

Köszi a válaszokat, azért érdekelne még néhány :)

2010. jún. 18. 16:18
 5/12 anonim ***** válasza:
59%

Szerintem nem szépek, bár nekem nem tudsz olyan műkörmöt mutatni, amit szépnek látok. De nem ocsmányak.

Én első körben színtelen körömlakkal próbálkoznék, az is vastagabbá teszi, és hátha akkor nem szakad be olyan könnyen. De a te körmöd :)

2010. jún. 18. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Az én körmöm is ilyen minőségű mint a tied, nagyon szép műkörmöt tudnak csinálni, hasonlóan francia manikűrt szoktam kérni, vagy valami szolidat (csinált olyat is, hogy az egész halványrózsaszín (pasztell) az is nagyon szép volt.

És sokkal magabiztosabb az ember ha szép a keze, legalábbisz szerintem

2010. jún. 18. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
59%
ne csináltass.. tesom csináltatott utánna ugy elvékonyodott a körme.. és úgy fájt neki h majdnem már sirt.. én csak jót akarok.. sztem hanyagold.
2010. jún. 18. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
A műköröm nagyon jó dolog és egyáltalán nem ártalmas és nem fájdalmas viszont nagyon válaszd meg hogy kihez mész!!! Mert ha kifogsz egy kontárt akkor biztos elmegy a kedved egy életre a műkörömtől. Csak úgy jelentkezz be egy körmöshöz ha már láttad a munkáit! www.nails.hu ezen az oldalon város szerint tudsz keresni a körmösökre és a munkáikat is meg tudod nézni.
2010. jún. 18. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen a körmöm alapból, ahogy te írtad, kicsi koromban rágtam is, szóval a húsos rózsaszín része se volt valami hosszú... és mióta van műkörmöm (épített porcelán) azóta teljesen rendben van a körmöm, mindig ápolt, és szép, és a rózsaszín húsos rész is nőtt egy pár mm-t... Nagyon esztétikus, de ne a legolcsóbb körmöst válaszd :) Ez kényes dolog.
2010. jún. 18. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
nekem idén lett műkörmöm de én mondom azután h tetettem mintha gyorsabban nőne a körmöm és nagyon csúnya mikor már le van nőve!! látszik alatta az eredeti is és csúnya és az idő és az anyagiak nem mindig adják úgy h amint má nőtt egy kicsit akk szaladjak vissza a körmöshöz..aláragadnak a fűszerek ezért nem is szeretek pl vmit megsózni..ha pl v ha pénzt vennél fel egy lapos helyről akk ügyesnek kell lenned :D..
2010. jún. 18. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!