Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Ha karácsony előtt műkörmöt...

Ha karácsony előtt műkörmöt szeretnék feltetetni, akkor milyet tetessek?

Figyelt kérdés
Ugye ez egyszeri alkalom lesz... remélem alatta megnő a körmöm is... vagy hogy megy ez?
2008. dec. 4. 21:25
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:

nem tudom, hogy milyen stílusod van, de én mindenképpen valamilyen visszafogottabbat csináltatnék, esetleg 1-2 körömre valami extrább mintát.

a körmöd pedig persze, hogy nőni fog és ahogy nő, úgy sajnos a műköröm is le fog nőni vele együtt.

2008. dec. 4. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:

szia!

köszönöm a választ!

Igen, visszafogottabbat akarnék én is.

Csak nem tudom, hogy zselés vagy porcelán vagy milyen legyen? Melyik a legjobb erre a pár hétre? Maximum mennyi ideig lehet fent?


még nem volt műkörmöm sosem..

2008. dec. 4. 22:11
 3/24 anonim válasza:
100%

Epitetet porcelant javasolok. Sokkal szebb es tartosabb is, nem pattog meg a szele.

Addig lehet fent amig akarod, nekem evekig volt...es csak tolteni kellett. A kormomnek meg nem lett semmi baja tole.

Sok sikert

2008. dec. 4. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
Egy jó műkörmös ránéz a körmödre,és rögtön megmondja,hogy melyik technika a legmegfelelőbb a Te körmeidhez!Az építettek jobbak abból a szempontból,hogy jobban idomulnak a körmödhöz!És nemcsak a porcelán a jó!A zselés is fennt maradhat 4-5 hétig,ha jól rakják fel!
2008. dec. 4. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
25%

hát ha egyszeri alaklaomra szeretnéd, akkor ne porcelán meg zselét, mert egyszeri alkalomra teljesen felesleges, mert tönktemegy a körmöd tőle, és csúnya lesz, ahoz hogy ne menjen tönkre sokáig kell a műkörmöt hordani.

ha egyszeri alkalomra kasz, akkor sétálj be a dm-be és vegyél valami gagyi mű-műkörmöt.

a másik meg, ha esetleg csináltatsz körmöt akkor meg ne csak egy-egyet festess mintára, mert az nagyon ronda, és ráadásul olyan mintha nem fejezték volna be.

egyébként tök mindegy mmilyet csinálsz csak nem franciát

2008. dec. 5. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! még meggondolom... :)
2008. dec. 5. 14:20
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem igénytelen drogériás full tip-et felrakni:S
2008. dec. 5. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is igénytelen! Amúgy én jobban szeretem, ha csak a gyűrűs ujjamon van minta, ha mindegyiken lenne az giccses!
2008. dec. 5. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
Én nem javaslom a boltban vett műanyag vacakokat. Nem is tartós, és valószínűleg fel sem tudod majd rakni, mert levegős marad, és az az ócska ragasztó amit adnak hozzá ajjajj....Építtess zseléset. Azért javaslom azt, nem a porcelánt, mert sokkal strapabíróbb. Porcelán odakoccan, aztán törik is, és nekem már vitte a körmömet is. A zselé meg simán csak leszállt, mikor valahová bevágtam, nem szakította a körmömet. Mintával én is úgy vagyok, hogy csak egy max, két ujjamon van, ha mindegyiken lenne, az giccses. Legalábbis nekem.
2008. dec. 5. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
én a porcelánt tudom ajánlani, nekem most tették fel 2 hete, és semmi baja nincsen.Nem tört le, pedig én mindenbe beleakadtam amibe lehetett, és midenhova oda koccant. Viszont, még régen miis csináltunk ilyen "megveszem és magamnak felragasztom" körmöket,de max 1napot ha kibirt..szal azt semmiképp..legalábbis szeritemˇˇ
2008. dec. 6. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!