Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » India póthajat szeretnélek...

India póthajat szeretnélek hőilesztéssel feltetetni és azt irták hogy 2-3 hónaponta ujra kell rakni és hogy ez télleg igaz? Kicsit drága lenne.

Figyelt kérdés
Póthaj
2011. ápr. 6. 18:07
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

szia! én hajhosszabbítással foglalkozom :)

szerintem ne indiait tetess fel, mivel tönkre fog menni a fejeden pár hónap múlva. az indiai haj sajnos nem magyar hajba való minőség. én az európait ajánlom.

és természetes, hogy 3 havonta újra kell rakatni, hiszen a hajad nő vele együtt és csúnya lesz. ez ugyanolyan, mint mikor befesteted a hajad és utána mindig utána kell festeni, a lenövés miatt. de a hőillesztés nem a legolcsóbb módszer, a hajfelvarrással olcsóbban kijönnél. mondjuk 4 sor haj szokott kelleni, és soronként általában 2-3000 ftért varrják fel. ha tudok vmiben segíteni írj nyugodtan :)

2011. ápr. 6. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hát szép is lenne, ha nem kéne... sőt, 2-3 alkalom után új hajat is kell venned. Addig nyújtózkodj, amíg a takaród ér, ha nem akarsz vagy tudsz érte párhavonta annyit kiadni, inkább ne csináltasd meg

Indiai hajból tényleg ne, az nagyon elüt a saját hajadtól, mivel nem vagy indiai. Ránézésre is más.

2011. ápr. 6. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszönöm, de azt hallotrtam ,hogy a hőilesztés jobb mert nemlácik a felvarás meg stb.. de nemtudom nemértek annyira hozzá. Csak már nagyon unom a rövid hajat viszont kicsit drágának találom.. hát az jó lenne ha tudnál segiteni :) mennyibe kerül europai haj?:)
2011. ápr. 6. 19:35
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

ez hossztól meg mennyiségtől is függ :) egyébként merre laksz, mert fel is tudom neked tenni :) de a hajfelvarrás nem káros (a hőillesztés nagyon is az) és szerintem nem látszik... nekem is varrva van a hajam, ha szépen meg van csinálva senki nem mondaná meg, hogy nem a te hajad :)

ha gondolod írj emailt :) make.sun@index.hu

2011. ápr. 6. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!