Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nem vagyok megelégedve magamma...

Nem vagyok megelégedve magammal, mit tegyek?

Figyelt kérdés

16 éves lány vagyok és egy cseppet sem vagyok megelégedve magammal.

Úgy kb 1-2 hónapja,hogy komolyabban elkezdtem foglalkozni a testemmel,de egyszerűen utálom.Olyan dagadtnak látom magam, pláne a hasam, már eszek rendesen (eddig képes voltam össze enni mindent) igy feljött a sok kiló (jó,16 évesen nem túl egészséges lenne pl 46 kg lenni)

Akarok csinálni például egy toppos tükrös szelfi képet de egyszerűen borzasztó amilyen hasam van benne (53 kg vagyok) talán a hasam az,amivel végképp nem vagyok megelégedve.

Sokan mondják hogy nem vagyok dagi,meg hogy még sokat fogok változni meg hasonló de én akkor sem tudom így magam elfogadni.

Ahogy elnézek pár lányt,aki szép formás meg jó az alakja, sirhatnékom van(a saját alakom miatt nem egyszer sírtam már az utóbbi időben)

Kérlek segítsetek, félek h bele fogok őrülni:'(


2018. júl. 10. 17:48
 1/4 anonim ***** válasza:

Küldj képet

Ha szeretnéd tudok tanácsokat adni

2018. júl. 10. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ne sírj.

Ne másokat nézz, egyrészt te soha nem leszel olyan, mint más, de más sem lesz olyan, mint te :)

Másrészt 16 évesen tényleg pont a változások korában vagy, van, aki korábban átesik rajta és gyorsabban, van, aki később és lassabban, ezt nem lehet tudni. A köztes időszak meg mindenkinek fura picit :) Idegen érzés, hogy már nem a gyerek-test, de még nem a felnőtt-test.

Én azt tanácsolnám, hogy egyél rendszeresen és egészségesen, de egyél eleget! Ne vond meg a tápanyagokat magadtól, az a fejlődésed rovására mehet. Emellett találj ki valami olyan sportot amit szeretsz is csinálni és próbáld meg beiktatni rendszeresen az életedbe :) A sporttól jobb kedved lesz, az erőnléted is jobb lesz, és közben a tested is formásodik (DE! ne csak azért sportolj, hogy formásodj, illetve ne görcsölj rá erre és stresszelj be, ha nem olyan látványos a változás elsőre, mint szeretnéd - inkább koncentrálj arra, hogy minél jobban menjen az adott sport, és hogy tényleg érezd jól magad közben/utána - és ahogy telik az idő, a testeden is meglátszik majd :) )

Hajrá!

2018. júl. 11. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az első és a második is nagyon szép! De a másodikról az első fotó kissé béna azzal a bamba tekintettel.
2018. júl. 12. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

B..asszus, nem jó helyre küldtem ezt a tetves választ! Előző vagyok



Amúgy jó önbizalom-növelő, ha a tükör előtt naponta kb. 3x elmondod magadba, hogy szép vagyok, vonzó vagyok stb.

2018. júl. 12. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!