Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » 17 kilót fogytam, most mégis...

17 kilót fogytam, most mégis sokkal többet idegeskedek amiatt, hogy nem vagyok megelégedve magammal, mint előtte. Miért? 16L

Figyelt kérdés
Valaki van még ilyen helyzetben?
2015. ápr. 29. 20:56
 1/5 anonim válasza:
az attól függ, hogy hány kilóról fogytál le 17kg-t...meg persze a testmagasságodtól is...
2015. ápr. 29. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Most 164 cm/57 kg vagyok
2015. ápr. 29. 21:06
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen, mikor teljesen normális alakom volt, akkor mindig diétáztam, most meg, hogy meghíztam, még szarabbul érzem magam. Szerintem ez a tudatosság miatt van, hogy belebeszélik az ember fejébe, hogy csak vékonyan lehet szép.
2015. ápr. 29. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia! En is 163-164 cm korul vagyok es kb 85 kilorol fogytam le es most szinten mint te, ilyen 57 korul lehetek. En kiskororomtol kezdve nehezebb voltam szoval a kilok szinte eszrevetlenul jottek fel bar zavart mar akkor is termeszetesen es tudtam hogy egyre rosszabb a helyzet de 16evesen jutottam csak el oda hogy komolyan eltudtam hatarozni magam a valtoztatas mellett . De valahogy engem is sokkal jobban idegesit a kinezetem most mint anno. Valoszinuleg ez nalam foleg attol is van hogy a borom eleg csunya lett mert nem tul sokat sportoltam a tulsulyom nagyreeszenek elvesztese alatt, viszont igyekszem megtenni mindent most mar h javitsak az osszkepen. Meg par kilot szeretnek fogyni es elkezdtem joval kemenyebben is venni mar a mozgast. Bizom benne h javulni fog igy a helyzet. Bar nemtudom te mennyit mozogsz, de nekem pl rengeteget javit a kozerzetemen ad kis plussz onbizalmat es hat segit formalni a testet ugyebar :D Szoval en a sajat helyzetembol kiindulva hasonlo cipoben jarva mint te, ezt tudnam a legfobb tanacskent talan adni :)
2015. ápr. 29. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen! Én 59-ről fogytam le 45-re, és soha nem éreztem magam annál rosszabbul! Már szinte anorexiás voltam, tele voltam rögeszmékkel, olyan is volt, hogy 1-2 napig nem ettem semmit, és, ha ettem egy kis adag kaját (naponta 1x ettem csak, ha ettem), akkor egyből elmentem futni. Szerencsére időben észbe kaptam, hogy ebből semmi jó nem fog kikerekedni, és elkezdtem normálisan enni. Te ne juss el idáig! Inkább legyél megelégedve azzal, amit idáig elértél:)
2015. ápr. 30. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!