Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A nyári melegben felkötve...

A nyári melegben felkötve kényelmesebb lenne. De nem túl pasis így?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy mivel hosszú hajam van és most már jön a nyár meleg van szeretném felkötni a hajamat de úgy érzem ettől férfias lesz az arcom.Valóban pasis vagy csak én látom így?

[link]


2010. jún. 8. 22:54
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Ja, jól lelapul, szép hosszú hajad van, de biztosan vékony szálú.


Ne aggódj, elég jó csajnak nézel ki így is, semmi pasis feeling, mert szép, finom, nőies vonalakból van az arcod ...simán rádmozdulnék...

30+f

2010. jún. 9. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
A fejtetödön kicsit emeld meg a hajad és úgy kösd össze,akkor nem lesz lapos. Ha nem megy úgy,akkor tupirozz alá,fésüld át a felsö szálakat és kösd össze a hajad. Jó lesz :)
2010. jún. 9. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
elég lapos így a fejed!
2010. jún. 9. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. És ha a tetejére kötném?
2010. jún. 9. 16:00
 15/17 anonim ***** válasza:

nekem is ilyen a fejformám,de szinte mindig összefogva hordom (mert az áll jobban)a hajam de a fufru rész megtupírozom és feltűzöm kb így:

http://www.youtube.com/watch?v=hRvj9B474I4&feature=related

sztem neked is jól állna;)

2010. jún. 9. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen ilyeneket szoktam amúgy csinálni a fejemre csak akkor nem kötöm fel mellé de megpróbálom úgy is. :)
2010. jún. 9. 20:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!