Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A kis mellűek miért viselkedne...

A kis mellűek miért viselkednek így a nagymellűekkel szemben?

Figyelt kérdés

Értem ezalatt, hogy: pl itt ezen az oldalon is, ha nagyobb mellről van szó, egyből már jön egy kismellű, aki leírja, hogy milyen elégedett a kis mellével, majd eztán elkezdi fikázni a nagy mellett, hogy mert az úgyis lóg, vagy lógni fog. -Hát legyen akkor boldog vele, isten pá. De miért kell akkor bántani a nagy mellűeket?(Nyilván mert nem is elégedett magával)

Vagy tipikus eset, hogy kismellűek egyszer fikáznak egy lányt, akinek nagy melle van, hogy fúú, ő neki nem kell, mert legalább az övé nem lóg, meg stb. Máskor meg szinte epekednek hogy nagyobb mellük legyen. Ezek tipikus esetek.

Ha önbizalomhiányos, vagy komplexusos a kis mérete miatt, attól még nem kell a másik oldalt súlytani, kivetíteni rá a saját komplexusait.

Nekem pl nagy mellem van, elégedett vagyok velük, és soha nem szóltam egy rossz szót sem a kismellre.

Mindkettő genetikai adottság, hülyeség bármelyik csesztetni valakit. Mégis sokkal gyakoribb, mikor a kisebbel rendelkezők fikázzák nagyobb mellű nőket, fordítva igen ritka.


2010. máj. 30. 00:42
1 2 3 4 5
 41/49 anonim ***** válasza:
csak szeretNÉL.. :D
2010. jún. 2. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/49 anonim ***** válasza:
tessék vívd meg a kis szellemi párbajod, hogy bizonyíts. válaszolj a sokadjára felhozott érveimre. de látom nem megy :)
2010. jún. 2. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/49 anonim ***** válasza:
szerintem kedves kérdező itt valami sántít. nekem is nagyobbacska mellem van és elégedett vagyok vele, és én felőlem azt is mondhatná rá bárki akár pasi akár egy másik nő, akár egy kisebb mellű nő, hogy milyen lógós lehet szerinte engem akkor se érdekelne különösebben semmilyen megjegyzés mert ha én elégedett vagyok vele márpedig az vagyok, akkor leszarom hogy ki mit mond. ha minden nő fórumot nyitna arra fel, hogy mit mondtak a mellére akkor elég nagy gáz lenne. szerintem te magad sem vagy elégedett a sajátoddal, különben kihúzva járnál mutogatnád, és nem nyitnál fórumokat, nem lesnéd nyálazva a válaszokat. szerintem ezzel csak te foglalkozol, meg még néhány "barátnőd" itt a neten. nem sajnálod az időt? mit foglalkozol te más nőkkel, és más nők melleivel? mi vagy te nagymell érdekvédő? nincs jobb/fontosabb dolgod mint azon siránkozni, hogy hej a kismellű nők de leszólják a nagyokat, és ez de tiszteletlen. hiába okoskodsz, inkább éld az életed. akkor is az a véleményem hogy lehet benne valami igazság, amit neked mondanak a kismellű társaid, mert magadra veszed. vagy egy kérdésedre sem válaszoltak és ezzel akartad borzolni a kedélyeket? elég unalmas nő lehetsz, főzzél inkább valamit.
2010. jún. 2. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/49 anonim ***** válasza:

10.45-nek: ez az :)

és még mindig nem veszi észre...

Ha nem veszed zaklatásnak, írnék neked privátban.

2010. jún. 2. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/49 anonim ***** válasza:
11.35 nem veszed észre, hogy a kérdező már rég szarik erre a vitára? Minek jössz ide napokkal később, nincs jobb dolgod? Elég unalmas nő lehetsz te is...
2010. jún. 2. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/49 anonim ***** válasza:
11.35 vagyok te meg ki a xxxx vagy?
2010. jún. 2. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/49 anonim ***** válasza:
11.45: dehogy veszem zaklatásnak! Írj nyugodtan. ;)
2010. jún. 2. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/49 anonim ***** válasza:
11:35 hasonlót közölt mint amit én is próbáltam elmagyarázni. úgy vettem észre olyan nő aki valóban megvan elégedve magával, nem képes ezen ennyit "komplexusolni", és csak jönnek a kifogások, hogy a nagymellű lányokat mindenki provokálja, és sérti beleképzeli magát a nagymellű lány helyébe, mintha őt sértették volna meg csakhogy feltudjon háborodni és azonosulni. azok szokták ezt alkalmazni akik szeretik mazoista módon bántani magukat lelki sérülés következtében. más lányokat másért sértenek, de csak az képes ezen ennyit problémázni aki valóban el is hiszi ezeket vagy úgy is van, ahogy mondják és igen lóghat a nagy mell ez nemtudom miért sértő, a kicsi is lóghat. és a többi sértett ember aki szintén annyira beleéli magát, mert azthiszik az összes nagycici az övék, nemképes mással érvelni csak, hogy "a kérdezőt már nem érdekli" a másik, hogy nincs jobb dolga mint ezeket a érdéseket olvastgatni és válaszolni rá. igen nos ez így van rászánok naponta 5 percet erre hamár egyszer képes voltam válaszolni, de aki tud a kérdéseimre válaszolni és esetleg egy mondatotból álló ellentmondó "hiszti"-t produkál, ugyanezt megteszi csak sokkal kevésbé megnyerő érvekkel és semmitmondó szöveggel, én ezt úgy veszem neki annyi értelme se volt ma ide írni. most is arról van szó, hogy igen valakinek van más véleménye és nem érti a kérdező min problémázik mikor mindenki kapja szószerint nap mint nap a pof*jába az egyéb sz*métségeket és ez szerintem a legkissebb a sok közül.
2010. jún. 2. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/49 anonim ***** válasza:
és, ha erre a válaszra megint olyasmit lehet majd olvasni, hogy "hát te is csak ezzel tudod tölteni az időtet, hogy itt olvastgatot az 1200 kérdést" vagy nem emlékszem már mit írt az előző válaszoló. hogy mer felelősségre vonni egy olyan ember, hogy mit nem kéne csinálnom aki szintén ugyanezt teszi? akkor szerinte nemjó az amit csinál ő maga sem. akkor miért csinálja ő is? mind tudjuk, hogy aki ittvan olvassa a kérdéseket, mert a válaszadáshoz szükség van rá. és ha valaki tud egy ilyen választ adni akkor semennyivel se csinálja jobban a maga elmondása szerint mint én.
2010. jún. 2. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!