Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A kis mellűek miért viselkedne...

A kis mellűek miért viselkednek így a nagymellűekkel szemben?

Figyelt kérdés

Értem ezalatt, hogy: pl itt ezen az oldalon is, ha nagyobb mellről van szó, egyből már jön egy kismellű, aki leírja, hogy milyen elégedett a kis mellével, majd eztán elkezdi fikázni a nagy mellett, hogy mert az úgyis lóg, vagy lógni fog. -Hát legyen akkor boldog vele, isten pá. De miért kell akkor bántani a nagy mellűeket?(Nyilván mert nem is elégedett magával)

Vagy tipikus eset, hogy kismellűek egyszer fikáznak egy lányt, akinek nagy melle van, hogy fúú, ő neki nem kell, mert legalább az övé nem lóg, meg stb. Máskor meg szinte epekednek hogy nagyobb mellük legyen. Ezek tipikus esetek.

Ha önbizalomhiányos, vagy komplexusos a kis mérete miatt, attól még nem kell a másik oldalt súlytani, kivetíteni rá a saját komplexusait.

Nekem pl nagy mellem van, elégedett vagyok velük, és soha nem szóltam egy rossz szót sem a kismellre.

Mindkettő genetikai adottság, hülyeség bármelyik csesztetni valakit. Mégis sokkal gyakoribb, mikor a kisebbel rendelkezők fikázzák nagyobb mellű nőket, fordítva igen ritka.


2010. máj. 30. 00:42
1 2 3 4 5
 1/49 anonim ***** válasza:
24%
Nekem nem voltak nagy melleim, a férjem szokta mondani, olyan tenyérbemászó, de pusztán szeretetből. Nem vagyok irigy a nagy mellű hölgyekre. Édesanyámat igen nagy mellekkel álldotta meg az Isten, de mindig panaszkodik nekem,milyen nagy teher, fáj tőle a háta, kényelmetlen. Tehát van annak előnye is és hátránya is. Én jól érzem magamat így a bőrömben. Mindig az a szlogenem,mindegy mekkora, csak egészséges legyen.
2010. máj. 30. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/49 anonim ***** válasza:
69%

Ez érdekes gondolat. Most, hogy mondod, ezen az oldalon kizárólag a kismellű lányok fikázó megjegyzéseibe botlottam, fordítva soha. De még olyan kérdéseknél is, ami a fiúknak szólt, hogy melyik tetszik nekik jobban, odamentek és kezdték osztani a népet, hogy szerintük csak a kicsi a szép, mert a nagy, hát az fúj-fúj.

Szerintem is savanyú a szőlő alapon szólnak be. Mint amikor a kövér, elhanyagolt lányok bőszen "plázacicáznak".

2010. máj. 30. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/49 A kérdező kommentje:

1.. Igazad van! És én is azt mondom, hogy a lényeg, hogy egészséges legyen.

2. : Ugye? Akkor nem csak én látom így a dolgot...

2010. máj. 30. 00:59
 4/49 anonim ***** válasza:
57%
Én kis mellű vagyok és néha belegondolok abba, hogy milyen jó lenne ha 90 mellem lenne. Viszont az hátrányokkal is jár mint ahogy azt előttem is leírták, hátfájás. Ismerek több lányt is akik nagymellűek a pasik odavannak értük de a hatuk majd beszakad a súly miatt. Valószínűleg féltékenység az oka de nem értem, hogy miért. Sok olyan pasi van aki a kicsi ciciket szereti. Mind különbözőek vagyunk, ezt kéne elfogadni.
2010. máj. 30. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/49 anonim ***** válasza:
53%

igazából ezzel most mit szeretnél elérni? az emberek ettől a kérdéstől nem fognak megváltozni. a nagymellű lányok ugyanilyenek a kismellűekkel és fordítva is ígyvan. te magad is leírtad miért van így minek felháborodni? mert nagymellű vagy? engem miértnem zavar, ha ilyeneket mondanak? nem lehetnek megelégedve a saját mellükkel, és örülni, hogy az hazudjak nem kell a másiké? nem a nagymellű lányokat fikázzák hanem magukat győzködik, hogy ez jó nekik így is :)


Egy nagymellű lányka

2010. máj. 30. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/49 anonim ***** válasza:
33%
és arra véletlenül sem gondoltatok, hogy TÉNYLEG így gondolják?? :D szerintem tényleg sokkal szebb egy kicsi esztétikus mell, mint egy kanna. volt idő, mikor nagyobbat szerettem volna egy picivel, de nem NAGYOT. de már jó így nekem. egyébként a nagy mell amúgy is kövérít, kivéve ha tökéletes modell alakod van és feszes ruhákat hordasz. általában a természetesen nagy mellű lányok ducibbak is. és ez nem fikázás, hanem vélemény. csak kedves nagymellű hölgyek személyük elleni támadásnak veszik. a kismellűeket is fikázzák, hogy szúnyogcsípés, borogatod elmúlik stb, de le kell sz*rni. nekem meg sem fordult a fejemben, hogy ezt valaki azért mondja, hogy kis mellet akar.. :D pedig higgyétek el vannak olyanok, akik inkább kicsit szeretnének.
2010. máj. 30. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/49 anonim ***** válasza:
27%

Sejtettem hogy te nagy mellű lány vagy,különben ez nem zavarna:D

Én kis mellű vagyok,de én tényleg teljesen elégedett vagyok vele,és néha én is "bántom" a nagy mellűeket,de csak azt aki közszemlére teszi a nem túl esztétikus,90 E-s,már-már a térdét verdeső melleit:D Na attól hányok.

Amúgy meg az embereket nem a mellük alapján kell/szoktam megítélni:)

2010. máj. 30. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/49 anonim ***** válasza:
100%

senki nem tehet róla milyen mellett kapott a genetikától. értelmetlennek találom, hogy annyi vita van ezen. van akinek nagyobb van akinek kisebb. ez van. nekem nagy, kerek mindent megteszek érte hogy ne lógjon, eddig még nem lóg. de ha lógna sem érdekelne különösebben, mert a súlya miatt ha mondjuk nagyobb lesz valamennyire biztosan lógni fog. tényleg senki nem tehet róla hogy milyen formájú nagyságú. ez egy merő kukacoskodás, médiahülyeség. Az a baj, hogy a mai nők nem tudják szeretni önmagukat, és változtatni akarnak. (szilikon, mellfelvarrás) személy szerint néhány esetben nem itélem el akik megcsináltatják, mert tényleg súlyos komplexusok forrása lehet, de én nem vagdaltatnám szét a sajátomat.

Ezenkivül mindkét mellnek megvannak az előnyei:

kis mellel könnyebb sportolni, könnyebb rá melltartót találni, szülés után nem lesz hatalmas

a nagy mell néha mutatósabb bizonyos ruhában, feltünőbb.


egy kismellű nőismerősöm mondta egyszer, szerintem nagyon találóan: hogy az egyetlen különbség a kicsi és a nagy mell között, hogy a nagy mell körül nagyobb a felhajtás.


mindenféle mellű nő lehet szép én úgy gondolom, és ha valaki nem elégedett, előbb próbálja meg a hasával, fenekével, vagy az arcával kompenzálni.

2010. máj. 30. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/49 anonim ***** válasza:
100%
hali, nekem 75/A-s melltartóban elvesznek a melleim, ezért igenis irigylem a nagy vagy nagyobb mellű lányokat. És tudot mit, sosem írnák ki vagy fikázám őket. Irigykedve nézem a nagy, lógó melleket és a nagy feszes melleket is. Sőt a kicsi kerek melleket is...és azt is útálom amikor ilyen vacak napisz A ros oldalakon le parizeleik a melleket....:S ez lehet azért mert az enyémekkel nem igazán vagyok megelégedve...sajna.
2010. máj. 30. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/49 anonim ***** válasza:
azok a csávók a napisza.ron valóban utálatosak a parizerezéssel, de honnan is tudnák, nekik nem kell odafigyelni a mellükre. egyébként is úgyis megdugnak az ilyenek minden nőt melltől függetlenül.
2010. máj. 30. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!