Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért viselkednek igy?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért viselkednek igy?

Figyelt kérdés
Aránytalanul nagyok a melleim, festett szőke hajam van, műkörmöm és szeretem követni a divatot Emiatt sok ember elkönyvelt beképzelt ribinek Még nem volt normális kapcsolatom mert csk arra kellek a pasiknak Pedig 1 telyesen átlagos viselkedésű lány vagyok Azt szeretném még megtudni h miért itélik el a túl lányos lányokat?
2011. okt. 17. 12:56
 1/6 anonim ***** válasza:
49%
Mert minden porcikáddal azt üzened: "dugjatok meg"!
2011. okt. 17. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy azért nem kellettél a pasiknak.. Ezt honnan veszed? Lehet, hogy rossz helyen keresgélsz. Az "olyan" pasiknak az "olyan" lányok kellenek.ha te "olyan" pasiknál kereskélsz, és az átlagosakat számba sem veszed, akkor úgy fognak veled bánni. (amúgy így kell írni: teljesen)
2011. okt. 17. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A normális fiúk nem mernek közeledni hozzád, mert azt hiszik, hogy nincs esélyük. Legalábbis én magamból indultam most ki. A nagymenők meg csak dugni akarnak. 22F
2011. okt. 17. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2011. okt. 17. 14:02
 5/6 A kérdező kommentje:

Nem próbálkozom nagymenőknél

Nekem jobban bejönnek az egyszerű fiúk de azoknak nem kellek

2011. okt. 17. 14:03
 6/6 anonim ***** válasza:

ma 14:03!


Akkor valami gond csak van veled. Lehet, hogy belsőleg nem vagy olyan, mint amilyenre a normális fiúk vágynak. 22F

2011. okt. 17. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!