Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Túl udvariasan viselkednék a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl udvariasan viselkednék a lányokkal?

Figyelt kérdés

17 éves fiú vagyok, teljesen átlagos családból származom. A szüleimtől jó nevelést kaptam, különösen az apukám hangoztatta mindig, h a lányokkal nagyon udvariasan kell bánni.

Én igyekszem is így viselkedni, amikor csak tudok udvarias vagyok velük és soha nem mondok rájuk trágár szavakat(még hülyézni se szoktam őket).

Eddig azt hittem, h ez a normális, de nemrég elmesélte egy barátom, h a hátam mögött a lányok sokszor kiparodizálnak emiatt és ő szerinte nyugodtan legyek velük tapló, mert ezt érdemlik.

Én teljesen összezavarodtam emiatt, főleg azért, mert van köztük egy lány aki nagyon tetszik is nekem :S Tényleg vegyem bunkóra én is a figurát ? Mégsem szeretik a lányok, ha valaki udvarias velük?


2010. jún. 7. 18:29
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
A barátod a bunkó!:) Maradj amilyen vagy.
2010. jún. 7. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
van aki szereti van aki nem. en pl nem vagyok udvariasabb a lanyokkal mint a fiukkal, de ez nem azt jelenti, hogy taplo vagyok... egyszeruen csak egyforman kezelem oket.
2010. jún. 7. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Nehogy megváltoz!

Miért hiszi azt a sok kis hülye gyerek hogy búnkoság jó?

Maradj önmagad:)

2010. jún. 7. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Ha bunkó vagy az a baj, ha udvarias az a baj. Nem lehet megfelelni ma már.. Én személy szerint, ha udvarias velem valaki előre enged stb megköszönöm és nagyon jól esik és, ha valaki kiparodizálná emiatt azt a srácot én bevédeném és be is szoktam :)
2010. jún. 7. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Azzal legyél udvarias aki tetszik, a többivel legyél bunkó. Így majd az akinek tetszel kivételezettnek érzi magát.
2010. jún. 7. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Ha te tudnád, néhányan mennyire hiányolják az ilyen fiúkat, mint te... baromira meglepődök + jól esik, ha egy fiú figyelmes velem. Akik meg kiparodizálnak emiatt, azok nem érdemlik meg a figyelmet. Ennyi :)

L/14

2010. jún. 7. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

18:38--->

Ne, ne legyen senkivel bunkó, mert akkor ugyanott tartunk, mintha egyáltalán olyan lenne, mint a többi egykaptafa-bunkó...

2010. jún. 7. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Na igen, embere válogatja, de mindenképpen jó, hanormális vagy. Az, hogy a 17 éves éretlen lányok ezt mondják, az a Te érdemed, ugyanis több vagy tölük. Velem is így volt, most pedig, hogyha udvaria vagyok, akkor kedves mosollyal kapok választ és a hátam mögül elismerö szavakat.

Maradj ilyen.


21/F

2010. jún. 7. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Rendes lányokkal egyél udvarias és illemtudó, de akik ezért kifiguráznak, azokat nyugodtan hordd el mindennek ;)
2010. jún. 7. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Igazából én is erre gondoltam, h akinek látom jól esik ez, azzal továbbra is így viselkedem, aki meg ilyen kétszínű azzal meg egyszerűen nem foglalkozom. Bunkó semmiképpen nem akarok lenni még azzal se, aki rászolgálna. Csak ezt érteném meg, h miért engem cikiznek a hátam mögött, aki kedves és segítőkész velük :P
2010. jún. 7. 19:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!