Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Túl udvariasan viselkednék a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl udvariasan viselkednék a lányokkal?

Figyelt kérdés

17 éves fiú vagyok, teljesen átlagos családból származom. A szüleimtől jó nevelést kaptam, különösen az apukám hangoztatta mindig, h a lányokkal nagyon udvariasan kell bánni.

Én igyekszem is így viselkedni, amikor csak tudok udvarias vagyok velük és soha nem mondok rájuk trágár szavakat(még hülyézni se szoktam őket).

Eddig azt hittem, h ez a normális, de nemrég elmesélte egy barátom, h a hátam mögött a lányok sokszor kiparodizálnak emiatt és ő szerinte nyugodtan legyek velük tapló, mert ezt érdemlik.

Én teljesen összezavarodtam emiatt, főleg azért, mert van köztük egy lány aki nagyon tetszik is nekem :S Tényleg vegyem bunkóra én is a figurát ? Mégsem szeretik a lányok, ha valaki udvarias velük?


2010. jún. 7. 18:29
1 2
 11/16 anonim válasza:

Szia!


Semmiképpen ne változz meg, te csinálod jól.

Egy igazi nő megbecsüli és tiszteli azt a férfit, aki udvariasan bánik vele. Úgy tűnik, eddig még nem találtad meg a hozzád méltó lányt, de ne add fel! Az lesz az igazi, aki ezeket az értékeket megbecsüli benned és büszke lesz rád.

2010. jún. 7. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Azért cikiznek emiatt, mert buta éretlen kis pics@k. Sajnos jobb kifejezést nem lehet rá találni. Majd figyeld meg, 2-3 év múlva, sírni fognak, hogy mindenki bunkó velük és sz@rba sem veszik öket, csak dugni akarnak velük.
2010. jún. 7. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Én szeretem,ha udvarias egy fiú!

Szerintem maradj ilyen!

Vagyis ... ahogy én látom ezt,amelyik lánynak b.nkó pasi kell,az nem is érdemel meg egy olyan fiút,mint Te vagy.De vannak akik megérdemlik.Akiknek a flegmázós,b.nkó pasik jönnek be azokkal ne foglalkozz!!


Egyébként,ha adhatok egy tippet a lánnyal kapcsolatban:

Próbálj meg a kiszemelttel kedves lenni,beszélgetni vele,figyelni rá,hogy érezze számodra nem csak egy lány.

L.

2010. jún. 7. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:
0%

Tudom, hogy egypáran megköveznek ezért, de én nem vagyok annyira csúnya, igaz talán jóképű se, de 23 éves fejjel, még mindig nem jött össze egy csajjal se. Kihúzom magam, magabiztosan közeledek feléjük, mégse jött össze sose. A drogos haverom aki meg sarló púpos és mindig keresztben állnak a szemei, csak nyomja a gyökér szövegeit szebbnél szebb lányoknak tetszik a srác. Legyél velük bunkó. Ezt érdemlik, a ribancai, én is kedves próbáltam velük eddig lenni, mindig gyökér meg nyomi voltam. Egyet ne felejts el, hogy mind, MIND egyforma, kivétel nélkül sz*rt se érnek. Önmagamat idézem:

„ A nő, egy olyan különös, szeretetre a legkevésbé sem méltó, undorító állatfaj, mely bármikor képes játszadozni egy férfi érzéseivel, értékeivel, életével, a szó szoros értelmében képes tönkretenni azokat, csak és kizárólag azért, hogy abban a pillanatban akkor, ott, neki egy picivel jobb legyen, hogy aztán rövid időn belül újrakezdhesse az egészet.”


Ez a dolog egy vagy több válás után, egy vagy több gyerek után érdekes módon elmúlik. Tehát igaz. Pont.

2010. jún. 7. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Igazán szerencsétlen lehetsz, hogy ilyenekkel hozott össze a sors. Minden normális lány nevében kikérem ezt...

"[...] Egyet ne felejts el, hogy mind, MIND egyforma, kivétel nélkül sz*rt se érnek."

Ugye csak vicceltél?

2010. jún. 7. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Kérdező: elsőként olvasd el ezt, magadra fogsz ismerni...

[link]

2010. jún. 7. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!