Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért viselkednek így velem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért viselkednek így velem a fiúk?

Figyelt kérdés

Igazából sehogy sem viselkednek velem, nem értem miért.

Nem vagyok ronda, buta és goromba sem, mégsem érdeklődött még utánam soha senki. Én már többször kezdeményeztem, de vagy nem esett le nekik, de egyszerűen ridegen hagyja őket.

Nem kell félreérteni, még csak barátot sem szeretnék, de azért elég furcsa, hogy ennyire nem érdeklek senkit.

Szerintetek mi ennek az oka? Fiúk, nektek van hasonló ismerősötök? Miért viselkednétek így (sehogy...) egy lánnyal?


2011. jún. 3. 01:57
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
kor?
2011. jún. 3. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 A kérdező kommentje:
19
2011. jún. 3. 02:02
 3/37 anonim ***** válasza:
igen a kor segítene. legjobban persze az segítene ha tennél fel fényképet de azt nem várjuk el mert úgyis csak visszaélne vele valaki.
2011. jún. 3. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
nem lehet hogy annyira szép vagy hogy nem mernek kezdeményezni? ez a legjobb eset :P
2011. jún. 3. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 A kérdező kommentje:

Tennék fel képet, de éppen az imént említett ok miatt nem fogok.

Azért annyira nem vagyok szép, hogy ez lenne a baj, de nem vagyok rosszabb mint bárki más.

2011. jún. 3. 02:07
 6/37 anonim ***** válasza:
és hisztis? pia? stílus? ezekkel hogy állsz?
2011. jún. 3. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 A kérdező kommentje:
Egyik sem jellemző rám, de a legtöbb fiú ismerősömre sem tehát szerintem az hogy azért nem érdekelném őket, mert "nem vagyok elég menő" szerintem kizárható.
2011. jún. 3. 02:10
 8/37 anonim ***** válasza:
voltál már bulizni egy nagyot barátnőiddel? diszkóba esetleg? ha ott se érdeklődnek akkor lesz komoly a dolog. a legtöbb férfi nem mer lépni semmit se addig amíg nem segít rajta egy kis pia.
2011. jún. 3. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
100%

Általában ha túl szép egy lány akkor nem mernek hozzá közeledni mert úgy gondolják kevesek lesznek hozzá, úgyhogy kerüld a sminket, és legyél kócos:D

Az sokat segít, manapság meg a legtöbb srác ahhoz is nyúl, hogy leszólítson egy csajt, szóval nyugodtan kezdeményezhetsz te is, úgy sokkal előbb eléred a célod

Beszédesnek kell lenni velük és könnyebben oldódnak majd.

21f

2011. jún. 3. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 A kérdező kommentje:

Hát akit ilyen helyen ismernék meg, azzal inkább nem akarnék mélyebb kapcsolatba kerülni, nem ok nélkül nem járok ilyen helyekre.

De nem hinném, hogy ilyen mélyre kéne menni, más lányokkal bárhol szimpatizál, jópofiznak a fiúk, én ennyit sem kapok.

És ez kicsit rosszul esik.

2011. jún. 3. 02:16
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!