Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért viselkednek így velem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért viselkednek így velem a fiúk?

Figyelt kérdés

Igazából sehogy sem viselkednek velem, nem értem miért.

Nem vagyok ronda, buta és goromba sem, mégsem érdeklődött még utánam soha senki. Én már többször kezdeményeztem, de vagy nem esett le nekik, de egyszerűen ridegen hagyja őket.

Nem kell félreérteni, még csak barátot sem szeretnék, de azért elég furcsa, hogy ennyire nem érdeklek senkit.

Szerintetek mi ennek az oka? Fiúk, nektek van hasonló ismerősötök? Miért viselkednétek így (sehogy...) egy lánnyal?


2011. jún. 3. 01:57
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
100%
73-as..téged minden kérdező érdekel 13-50-ig..csak szuka legyen XDDD
2011. jún. 3. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
Én is kérhetek egy képet?Mert kíváncsivá tettél. Több szem többet lát. :)
2011. jún. 3. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
Én is valahogy hasonló cipőben járok a korombeli lányokkal (17F). Idősebbekkel jól kijövök, legtöbb barátom 22-25 körül van, így a lányok is. Igazából valaki olyat keresek aki korban közelebb áll hozzám, de a korombeli lányok olyan... hogy is mondjam... éretlenek? :) Talán. Nincs meg annyira a közös hang. Ha gondolod, kedves kérdező, küldj egy privát mailt.
2011. jún. 3. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:
hova valósi vagy?
2011. jún. 3. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:

"73-as..téged minden kérdező érdekel 13-50-ig..csak szuka legyen XDDD"


:DDDDDD

a képkéregetés pont nem jellemző rám, ez egy kivételes eset volt:)

viszont téged 66-os már sok helyen olvastalak és mindenhol megpróbálsz, kisebb-nagyobb sikerrel viccelődni;)

(megjegyzem, hogy voltak k.urva jó kommenteid is, amiken jókat derültem:))

2011. jún. 3. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 A kérdező kommentje:

A belinkelt srác nem rossz, de nem keresek társat, ahogy a kérdésben is mondtam, csak furcsának tartom mások viselkedését, ezért gondoltam, hogy megkérdezem, hogy szerintetek miért lehet ez...


Örülök, hogy itt mindenki egymásra talált. :D


Képeket nem nagyon szeretnék már küldözgetni, főleg hogy már valaki elfogadható válasszal is szolgált már, minden esetre köszi mindenkinek!

2011. jún. 3. 23:17
 37/37 A kérdező kommentje:
12:04 írtam üzenetet
2011. jún. 3. 23:20
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!