Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért viselkednek így velem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért viselkednek így velem a fiúk?

Figyelt kérdés

Igazából sehogy sem viselkednek velem, nem értem miért.

Nem vagyok ronda, buta és goromba sem, mégsem érdeklődött még utánam soha senki. Én már többször kezdeményeztem, de vagy nem esett le nekik, de egyszerűen ridegen hagyja őket.

Nem kell félreérteni, még csak barátot sem szeretnék, de azért elég furcsa, hogy ennyire nem érdeklek senkit.

Szerintetek mi ennek az oka? Fiúk, nektek van hasonló ismerősötök? Miért viselkednétek így (sehogy...) egy lánnyal?


2011. jún. 3. 01:57
1 2 3 4
 21/37 A kérdező kommentje:

Hát, ez is egy nézőpont...

Köszi a válaszod!

2011. jún. 3. 02:46
 22/37 A kérdező kommentje:

De azért még mindig nem találtam meg a pontos választ, hiszen más lányokkal - nálam különbeknek - is máshogy viselkednek.

Kár hogy nincs itt valaki, aki esetleg hasonló szituációban van, vagy tud ilyet.

2011. jún. 3. 03:00
 23/37 anonim ***** válasza:
100%

Mert azok a lányok nyitottabbak, beszélgetésbe elegyednek könnyen, sok ismerősük van, nagyon nyitottak ismerkedésre, beszélgetésre.

Én is ismerek hasonló lányt mint te, szép de fiúkkal alig beszél, így kerülik is, aztán vannak akik barátkoznak fiúkkal és ők is szépek, flörtölnek, hülyéskednek jókedvűen, ez az ami igazán vonzó.

21f

2011. jún. 3. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 A kérdező kommentje:
Értem, valószínűleg akkor nálam is ez a probléma. Köszi.
2011. jún. 3. 03:04
 25/37 anonim ***** válasza:
Igen ez lehet, meg szerénynek tűnsz, visszafogottnak az írásod alapján, legyél kicsit lazább és viccesebb, több önbizalmat!:)
2011. jún. 3. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 A kérdező kommentje:
Igyekszem majd. :)
2011. jún. 3. 03:12
 27/37 anonim ***** válasza:
Szerintem neked sem szimpatikus egyik sem igazán. Ha ráakadsz a neked tetsző fiúra, hidd el menni fog minden szinte magától.
2011. jún. 3. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:

Szia!


Ugyanebben a cipőben járok, csak éppen én már 25 éves leszek (de kb. 17-nek látszom). Jól nézek ki, de nem kirívó módon, és inkább csak csinos vagyok (alakra is meg arcra), semmint különösebben szép. Tisztában vagyok a jó tulajdonságaimmal és a rosszakkal egyaránt(mind a külső, mind a belső tulajdonságaimmal), elfogadtam magamat olyannak, amilyennek születtem és már egyre kevésbé vagyok szégyenlős, tudok felszabadultan nevetni, és több, kevésbé közeli ismerős között is jól érezni magam, mégsem viszonyulnak hozzám úgy a fiúk, mint a legtöbb lányhoz. Mondjuk, nem vagyok egyedül ezzel, mert egy barátnőm is ugyanebben a cipőben jár, de ez még nem vigasztal, mivel nem értem az okát...

Csak arra tudok gondolni, hogy még mindig nem vagyok egészen fesztelen, a fiúk pedig a laza lányokat szeretik. Ezen kívül, "mindenről megvan a magam véleménye", és ez olyan tulajdonság, ami makacsságnak tűnhet. Ez utóbbi talán taszító, nem tudom.

lehet, hogy Nálad is egy bizonyos vagy néhány bizonyos belső tulajdonság okozza, hogy távol maradnak a fiúk.

2011. jún. 3. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__randizas__18530..



Figyelj,fogalmam sincs mi a bajotok,de itt egy fickó,ugyanezzel a problémával..

Írjál neki!:)

2011. jún. 3. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:

Kérdező, mostmár én is megnézném azt a képe, ha ilyen jó véleménnyel vannak róla egyesek:)


Akit belinkeltek előttem.....

két probléma lehet:

1.a neve:DDDDDmekkora!:D

2.élőben lehet, hogy nincsen "olyan" kisugárzása


bár engem a mostani kérdező jobban érdekel:P

2011. jún. 3. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!