Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért viselkednek így velem?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért viselkednek így velem? Bővebben lenn.

Figyelt kérdés

Volt párommal 3 éve szakítottunk, elég botrányos körülmények közt.Megcsalt,plussz tartozik is nekem nem kevés összeggel, amit nem akar visszaadni.

A családja ennek ellenére mellém állt akkor,ma pedig már mindenki ellenséges velem!Nagyon jó kapcsolatban voltam az anyukájával is,nekem adott igazat, ma meg már a telefont se veszi fel,ellenséges lett.Miért van ez így?Nem én voltam a hunyó!!Miért bánnak igy velem?Mit tegyek?


2010. jún. 17. 14:14
 1/10 anonim ***** válasza:
felejtsd el őket, a pénzt meg követeld az extől. nyilván összehordott mindenfélét rólad a volt párod, hogy beégessen előttük. ha nagyon jó viszony volt közöttetek, akkor keresd fel őket és beszélj velük, hogy mért ilyenek és mondj el mindent a kapcsolatról. de egyébként zárd le ezt az egészet, nem egészséges az ex szüleivel túl jóba lenni.
2010. jún. 17. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Lassú víz partot mos.
2010. jún. 17. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

14:19

ezt kifejtenéd?:)

2010. jún. 17. 14:20
 4/10 A kérdező kommentje:

Első válaszolónak:


Igazad van, le kéne sz..nom az egész bandát,csak az a baj, nagyon megszerettem őket,idősek, kedvesek voltak..de csak voltak.Elég gáz, ha vki ennyire befolyásolható!

2010. jún. 17. 14:22
 5/10 anonim ***** válasza:
Szerintem meg egyszerűen arról van szó, hogy nem tudják (vagy nem is akarják) Neked visszafizetni a pénzt, amivel tartozik az exed, és ezért zárkózik el előled az egész család. :( Xar ügy, de talán személyesen kéne őket megkeresni, akkor nem tudja nem felvenni a telefont.
2010. jún. 17. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

14:22


lehet, hogy igy van,de nem engednek be a lakásba!!meg is mondták, plussz a pénzről nincsen pair irva,igy nem sok esélyem van,de nem hagyom!

2010. jún. 17. 14:24
 7/10 A kérdező kommentje:
jav.:papir
2010. jún. 17. 14:25
 8/10 anonim ***** válasza:
Lehet, hüén hangzik, de várd meg a ház előtt ,míg elindul valaki a boltba, és csapódj hozzá... Egyébként én szinte biztosra veszem, h a pénz miatt zárkóznak el, főleg ha esetleg még mondtad is nekik, hogy úgysem fogod hagyni. (papír nélkül amúgy sajnos nem sok esélyed van, ugye tudod?) :(
2010. jún. 17. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
14:20 - a legelső kommentben megtalálod az értelmét az írásomnak.
2010. jún. 17. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

14:25

sajnos tudom:((de akkor se fogom hagyni, pláne ha ilyen görény volt velem..én jószándékú voltam, segitettem neki, amikor sz..ban volt,támogattam.A gáz az, hogy 200 kmre lakunk,nem tudom elkapni:)pedig megérdemelné.

2010. jún. 17. 14:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!