Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit gondolhatnak a lányok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondolhatnak a lányok mikor így viselkednek?

Figyelt kérdés

Szóval kb egy éve egy csoporttársamat el szerettem volna hívni randira, és írtam neki többször neten, de úgy tett mint aki elfelejtett írni, szóval mély kuss volt a válasz, én meg mivel akkoriban nem sok közös óránk volt nem kérdeztem rá személyesen, a 3. levélnál úgy döntöttem nem csinálok hülyét magamból.

1-2 hétre rá az iwies lapján látom h már nem facér, de most egy ideje megint az,(micsoda véletlen, én is) és nekem még mindig ugyanúgy tetszik. Mikor napközben találkozunk és ráköszönök szinte mindig vidáman visszaköszön, bár a természete elég szűkszavú meg mufurc de néha még megereszt egy félmosolyt is (LOL)

Ti megpróbálnátok megint, vagy ez a mély hallgatás jelentheti, hogy álljak már le, mert sík közömbös vok, vagy inkább valami plusz hiányzott legutóbb a dologból? (a baj h vizsgaidőszak, nem futunk össze naponta megint)

Magamból kiindulva azért tapintatosan lehűteném azt aki közeledik de nem tetszik mert nem kelemes dolog ezt művelni a másikkal.


2010. jan. 5. 08:54
 1/5 anonim ***** válasza:
sztem ez pont a tapintatos lehűtés..
2010. jan. 5. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
szerintem meg taplóság és csak a csajt minősíti aki így játsza a hülye fejét
2010. jan. 5. 10:52
 3/5 anonim ***** válasza:

Az ilyen viselkedésnek sok oka lehet, de a legvalószínűbbek a következők: nem érdeklődik irántad annyira, amennyire szeretnéd, nincsenek jó tapasztalatai kapcsolati téren, nem veszi komolyan a közeledésed, éppen gondjai vannak, vagy van más, akivel szeretne összejönni és Téged pedig nem akar megbántani. Egy lány nagyon összetett tud lenni és abból ahogy leírtad, viszonylag zárkózott hölgyeményről van szó. Ne kezdd mindig a közepétől a dolgokat.. ismerkedj össze vele, próbálj barátkozni.. ne hívd el rögtön randira csak mert jól néz ki, mert ez felszínesnek és szexcentrikusnak hathat. Indíts az első mezőről.. mert a hódítás egy társasjáték. Az első mező legyen a kapcsolatteremtés, a cél legyen a szerelem. Bár a szándékaidat nem írtad le, azon is sok minden múlik.



~RB.

2010. jan. 5. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Húh valahogy olyan szemszögből közelítetted meg a gondot ahogy én tettem volna, valóban olyasmi eset állhat emögött hogy annyira nem vett komolyan mint kéne, és mellette valami más gond is lehetett mondjuk az épp alakulófélben lévő kapcsolat,

abban viszont itt félreértés van, hogy mindjárt bele a közepébe állok neki, eleve síkegyszerű módon közeledek ahhoz akinek azt mondom hogy elléphetnénk moziba ah ráérsz valamikor, most egy ilyen eldöntendő kérdésre nyíltan lehet reagálni legroszabb esetben annyi hogy bocsi de nem érek rá, vagy nem szoktam ilyen helyre járni mert nem szeretem sb aztán ebből ért az ember, semmi átlátszó hülyeség nem volt a közeledésben.

Aztán a másik dolog hogy kb 3 féléve van rendszeresen közös óránk, szóval egy ideje bezélőviszonyban vagyunk, de ilyen nemi összetételnél hogy 80% lány 20% fiú évfolyamban azért mindjárt nem lehet olyan komolyan venni az embert hogy most én kezdjek el női haverokat gyűjteni, mikor a legtöbb csitri még ott tart hogy barinőkkel össze vagyunk nőve, nem merek a klotyóra se nélkülük menni pipilni, és rá lehet húzni erre a konkrét esetre, hogy már középiskolából be volt gyűjtve a legjobbbarinői kör, a szokott felállással hogy jóformán alig dugja ki a képét az utcára mindjárt egymás mellé van ragasztva a másikkal, mintha összekötötték volna őket, aztán okos fejjel mindkettő bámul maga elé és leköti a másik.

Ilyenbe belenyúlni olyan pusztán haveri szándékkal már elejétől hülyének hat, az meg a másik hogy átlátszó a dolg az elejétől.

2010. jan. 5. 17:26
 5/5 anonim ***** válasza:

Az, hogy ne vágj egyből a közepébe, csupán egy tanács volt. Ha nem is nála fogadod meg, másnál nem jöhet rosszul =) 100%-os kívülállóként elég nehéz véleményt mondani, hiszen egyikőtöket sem ismerem. A lányok nagyon összetettek és bonyolultak néha. Az pedig tény, hogy sokan össze vannak nőve.. Mindenesetre sok szerencsét a "hódításhoz". Konkrét tanácsot adni nővel kapcsolatban nem lehet, hiszen mindegyikünk egy-egy külön regény. Minden oldal lényeges, hogy tudd miről szól!



~RB.

2010. jan. 6. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!