Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A lányok, amikor azt mondják...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok, amikor azt mondják szeretik ha udvarolnak neki, miért viselkednek jégkirálynősen? Van olyan lány, akivel ki lehet úgy építeni egy kapcsolatot, ami a KÖLCSÖNÖSSÉGEN alapul? Bővebben lent

Figyelt kérdés

ismerkedési szakaszban a kölcsönösség = ő is veszi a fáradtságot, hogy felhív, sms-t küld, emailt küld, hasonló intenzitással, ahogy azt én teszem. Nem pedig az, hogy csak én hívom, emailre csak akkor válaszol, ha kérdezek tőle valamit, ő soha semmi nem kérdez tőlem.

Ezt miért csinálják? Állítólag bejövök neki, és lehet látni rajta, hogy örül amikor velem van, vagy felhívom de én már kezdem azt hinni, hogy csak hülyéskedik és jól színészkedik.


Ti mit gondoltok erről?


2010. júl. 9. 11:05
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

szerintem ezt a lányt nem érdekled igazán...


bocs, de ha engem érdekel valaki, akkor nem játszom meg, hogy tojok rá. én is keresem, én is írok neki, elvégre engem is érdekel, és szerintem ez a normális.

2010. júl. 9. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

Amúgy 5 napos még csak az ismeretség, de ez így eddig rosszul esik.

Szerintem ki próbálom, hogy én nem keresem sehogy. ha megszűnik a kapcsolat, akkor megszűnik. Erőltetni nem fogom...

2010. júl. 9. 11:10
 3/17 anonim ***** válasza:
nagyon elvannak szállva a mai lányok... sztem hagyd a pics@ba.
2010. júl. 9. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
5 nap semmi, majd 1 hónap után írj újra
2010. júl. 9. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Nem tudom. Én is pont így vagyok egy lánnyal. Szerintem tetszem neki. De ő sem igazán irkál rám. Mondjuk szerintem, ő alapból ilyen. Javítsatok ki lányok, ha nem így van, de szerintem egyes lányok így tesztelik, hogy mennyire érdekeljük őket.


20/F

2010. júl. 9. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Mert van ez a hülye berögződés, hogy: a férfi kezdeményezzen, egy nő ne fusson pasi után, ha igazán érdekled majd ő keres téged stb.


Őszintén szólva én sem írnék sms-t egy pasinak, még ha érdekel is. Mert akkor már rögtön azon kattognék, hogy "jaj most már tudni fogja hogy oda vagyok érte hű meg ha". Sajna ez van, legalábbis én ilyen vagyok...Persze ha már járunk akkor természetes, de eleinte biztos, hogy nem keresném.


21/L

2010. júl. 9. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Ezzel a viselkedésével tudja elhelyezni saját magát a kapcsolatotokban.

Én részemről kiszállnék ebből, mert tulságosan a Te figyelmedre van szüksége ahoz, érezze magát valakinek.

Ez és az ilyen jellegű kilengések, a késöbbiekben csak szaporodni fognak és egyre szélsőségesebb formát fognak ölteni. Férfi legyen a talpán, aki ezt majd követni tudja.

Te már úgylátom túlnőttél ezen.

2010. júl. 9. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

bakke, én de örültem volna ha annak idején a pasim irogat nekem és udvarol :(

na mindegy... szerintem a lány szerencsés hogy hivogatod és udvarolsz neki, csak ezt nem veszi észre. (még)

2010. júl. 9. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
mond meg neki hogy jó lene ha egy kicsit megerőltetné magát
2010. júl. 9. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Igazatok van! Nekem ilyen lány nem kell.

Az előbb írtam meg neki, hogy én így nem érzem jól magam, hagyjuk abba.


Azért félelmetes, hogy a lányok nagy része mennyire beképzelt. És ő egy átlagos kinézetű lány volt. Akkor milyen lehet egy plázacica?

Aki meg normális lenne, annak meg van barátja. Pech.

2010. júl. 9. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!