Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A lányok, amikor azt mondják...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok, amikor azt mondják szeretik ha udvarolnak neki, miért viselkednek jégkirálynősen? Van olyan lány, akivel ki lehet úgy építeni egy kapcsolatot, ami a KÖLCSÖNÖSSÉGEN alapul? Bővebben lent

Figyelt kérdés

ismerkedési szakaszban a kölcsönösség = ő is veszi a fáradtságot, hogy felhív, sms-t küld, emailt küld, hasonló intenzitással, ahogy azt én teszem. Nem pedig az, hogy csak én hívom, emailre csak akkor válaszol, ha kérdezek tőle valamit, ő soha semmi nem kérdez tőlem.

Ezt miért csinálják? Állítólag bejövök neki, és lehet látni rajta, hogy örül amikor velem van, vagy felhívom de én már kezdem azt hinni, hogy csak hülyéskedik és jól színészkedik.


Ti mit gondoltok erről?


2010. júl. 9. 11:05
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Ezt nem is a kérdező írta. :)
2010. júl. 9. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Én sem szoktam kezdeményezni, még ha álmaim pasijáról van szó, akkor sem. Megvárjuk, míg a fiú hív, míg ő ír, míg ő hív randira...stb. Ha összejöttünk, az már más, akkor persze én is keresem őt. De előtte... udvaroljon csak. :D Szóval ettől még lehet, hogy tetszel neki. Csak ilyenek az elvei. Ez van. Ettől még nem kell feladni, ha ő kell neked!
2010. júl. 9. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Én sem szeretem a megközelíthetetlen lányokat. Nem vagyok az a típus, aki nagyon sokat nem szokott pitizni csajoknak. Szóval ha elég hamar nem látom, hogy egy csaj viszonozza az érdeklődésem, akkor inkább keresek másikat. De gyakrabban fordul elő, hogy nekem "kell" viszonoznom. 24f
2010. júl. 9. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
na, ezt jól "megaszontam" :)
2010. júl. 9. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

"Én sem szoktam kezdeményezni, még ha álmaim pasijáról van szó, akkor sem. Megvárjuk, míg a fiú hív, míg ő ír, míg ő hív randira."


Hogy lehettek ilyen nagyképű ge.ik?

Én hagyom a fenébe a lányt ha ő soha nem hív, én sem fogok futni utána, inkább maradok én is egyedül de büszkén.

Úgy beszéltek lányok mintha valami istenek lennétek:D

Pedig ti sem sz.rtok illatosabbat.

2010. aug. 30. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Hát ömm nemtudom.Jó az elején szeretek én is meggyőződni róla,hogy érdeklem-e,mert nem szeretek pofára esni.Mert valamiért van bennem egy kis félelem ,hogy untatni vagy idegesíteni fogom a srácot,ha állandóan hívogatom meg kérdezgetem.Viszont ha kellőképp meggyőződtem,hogy kedvel akkor utánna szerintem elvárható a lánytól,hogy felhívjon vagy legalább egy e-mailt lökjön.Ja és kedves kérdező: lehet,hogy ő is csak félős egy picit vagy ha tényleg szinészkedik akkor viszont hagyd a fenébe...

14/L

2010. aug. 30. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Igen lehetne, de általában az egyik fél nem akar rámenősnek látszani, és ezért teszik. Nálam például pont fordítva van, mert aki tetszik nekem, és tudja is, hogy tetszik nekem, ha én nem keresem, akkor nagyon ritkán van az, csak az esetek 1%-ában, hogy ő keres előbb, pedig kipróbáltam már, hogy 3 hétig nem érdeklődtem semmit, de én nem bírtam tovább türelemmel. Azóta én is próbálok visszafogottabb lenni vele, mert így nem érhet akkora csalódás, igaz, így ő nem tudja néha, hogy most akkor hogy is állunk egymással. De nála például, ha őszintén mondtam el az érzéseimet, attól csak megijedt. Lehet, az a csaj is így gondolkodik, akivel te együtt vagy, csak nem emlékszel rá, hogy mikor ijeszthetted meg. 28L
2010. aug. 30. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!