Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A kis mellűek miért viselkedne...

A kis mellűek miért viselkednek így a nagymellűekkel szemben?

Figyelt kérdés

Értem ezalatt, hogy: pl itt ezen az oldalon is, ha nagyobb mellről van szó, egyből már jön egy kismellű, aki leírja, hogy milyen elégedett a kis mellével, majd eztán elkezdi fikázni a nagy mellett, hogy mert az úgyis lóg, vagy lógni fog. -Hát legyen akkor boldog vele, isten pá. De miért kell akkor bántani a nagy mellűeket?(Nyilván mert nem is elégedett magával)

Vagy tipikus eset, hogy kismellűek egyszer fikáznak egy lányt, akinek nagy melle van, hogy fúú, ő neki nem kell, mert legalább az övé nem lóg, meg stb. Máskor meg szinte epekednek hogy nagyobb mellük legyen. Ezek tipikus esetek.

Ha önbizalomhiányos, vagy komplexusos a kis mérete miatt, attól még nem kell a másik oldalt súlytani, kivetíteni rá a saját komplexusait.

Nekem pl nagy mellem van, elégedett vagyok velük, és soha nem szóltam egy rossz szót sem a kismellre.

Mindkettő genetikai adottság, hülyeség bármelyik csesztetni valakit. Mégis sokkal gyakoribb, mikor a kisebbel rendelkezők fikázzák nagyobb mellű nőket, fordítva igen ritka.


2010. máj. 30. 00:42
1 2 3 4 5
 21/49 anonim ***** válasza:

szerintem ez egy halálosan fölösleges vita.

vannak szép kis mellek vannak szép nagy mellek.

van akinek nem tetszik a nagymell van akinek nem tetszik a kicsi. ilyen egyszerű :) ez olyan mint mikor valaki leszól egy cipőt az utcán, hogy "juj ez nekem nem tetszik csúnya" arra igazából még sincs felháborodva senki, vagyha aztmondja valaki egy másik ember arcára, hogy szerinte nem szép mások szerint meg igen :) tök egyszerű.

elkell fogadni, hogy vannak olyan férfiak akiknek nem imponál a kissebb és akiknek pedig a nagy nem. és szerintme teljesen mindegy kinek mekkora amég jól néz ki melltartó nélkül. egy kis mell is lehet egy kipukadt lufi, a nagy is.

2010. máj. 30. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/49 anonim ***** válasza:
midenkinek lehet véleménye, el is mondhatja, szíve joga főleg egy ilyen oldalon. a kérdés úgy van kialakítva, mintha fordítva nem kapnának az illetők negatív hozzászólást (az úgynevezett kismellű lányok), pedig én ugyanúgy találkozok azzal is mindennap, hogy "lapos, deszka" és ugyanúgy azzal is, hogy "lógós kanna" itt inkább már az a kérdés miért kell a nőknek egymás mellméretével foglalkozni, ha van sajátjuk? :)
2010. máj. 30. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/49 anonim ***** válasza:

utolsónál a pont, csak sajnos a többi ezt nem érti meg :D ha nektek nem lenne komplexusotok, eleve nem íródott volna meg ez a kérdés, és nem a "bunkó kismellűek"-re lenne fogva az egész.... ennyi


amúgy a "75-ös IQ-jú bunkó komplexusos" voltam... :D

2010. máj. 31. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/49 A kérdező kommentje:

Pont ez az, hogy én NEM szoktam megjegyzést tenni mások mellére. Pláne nem bántót... Én is azért tettem fel a kérdést, hogy mi ennek az értelme...

(Üdvözölve vagy megint 75-ös IQ-jú lány örülök, hogy még mindig vágod. :D)

És nem azt mondtam, hogy a kismellűek nem kapnak megjegyzést: "Mégis sokkal gyakoribb, mikor a kisebbel rendelkezők fikázzák nagyobb mellű nőket, fordítva igen ritka."

Ezt írtam, az én ismerőseim alapján. Tudom, hogy az is kap hideget-meleget, de azért nézd meg, nem a nagyobb mellűektől, hanem max a retardált suttyóktól, akik amúgy is bunkók...


Amúgy szerintem az egész a tiszteleten múlik. A másik ember tiszteletén, nyilván neveltetés kérdése is.

2010. máj. 31. 21:37
 25/49 anonim ***** válasza:
akkor válogasd meg az ismerőseidet...
2010. jún. 1. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/49 anonim ***** válasza:
megkell értened azt, hogy azért mert TE nem szoktál attól még mások fognak megjegyzést tenni mind2 melltipusra és én nem látom kevesebbet egyiket sem, se többet ugyanolyan arányban fordul elő. de én nem értem, hogy egy oldalon, ahol senki nem látja a másik mellét mit zavar téged, hogy mit mondanak. ne érezd magadnak a világ összes nagymellét, és nemkell rögtön magadra venni, ha valakinek az nem tetszik. ha tudod, hogy a tiéd szép akkor semmi értelme.
2010. jún. 1. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/49 anonim ***** válasza:
Úgy látszik kérdező, hogy a mellméret és az intelligencia egyenesen arányos... Mert csak a kismellűek nem értik, hogy miért tetted fel a kérdést :)
2010. jún. 1. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/49 anonim ***** válasza:
akkor majd én is kiírom a kérdést, hogy a nagymellűek miért fikázzák a kismellűeket, hogy szúnyogcsípés, meg deszka, meg stb, aztán akkor jöhettek oda is okoskodni, de valószínű azért is a kismellűek lesznek a hibásak, majd megmagyarázzátok... :D ennyi idiótát egy rakáson. valószínű a kismellűek fikázását azért nem veszitek észre, mert nem rátok vonatkozik, de ha nektek beszólnak, akkor egyből rohantok GYK-ra. szánalom
2010. jún. 1. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/49 A kérdező kommentje:

:D ma 12:43- Mondasz valamit:

[link]


Na jó, ennyire nem sarkítjuk azért ki. :D Attól, hogy itt most 1 nem épp okos valaki írt, a többi-különösen 1-2 válaszoló - akinek szintén kicsi van, nagyon értelmes válaszokat adott, és szimpatikus is!

Meg persze, értem én, hogy mindenkinek a maga "baja" a nagyobb. Ez mindig is így volt.

2010. jún. 1. 16:48
 30/49 anonim ***** válasza:
attól függ mekkora egy ember intelligenciája, hogy egyetért-e a kérdéssel? te azért találsz ilyen képeket, mert ezeket keresed. mikor valaki ekkora hisztit csap azért, hogy végre valaki vele értsen egyet szerintem ott már nem csak egy mellméretről nyitott vitát. nem a mellmérettel van itt sok embernek gondja, ez csak egy felszínes eszköz. még mindig azt vallom, hogy mindenki foglalkozzon a sajátjával, és ne más mellekről nézegessen fotót amire rávan írva, hogy "intelligencia", mert ez nem fog segíteni abban, hogy értelmesebb, és szimpatikusabb ember legyen. azt se fogja elérni, hogy egyes tipusú emberek más véleménnyel legyenek róla és máshogy fejezzék ki nemtetszésüket, csak buzdítás lesz a végeredmény.
2010. jún. 1. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!