Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Utálom az orromat! Olyan...

Utálom az orromat! Olyan ocsmány alakja van, és folyton piszkálnak miatta. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Kampós orrom miatt folyton kapom a megjegyzéseket.Sosem mondták rám hogy csúnya vagyok,csak az orromra.Már több mint 4 éve nincs önbizalmam.Csak erre panaszkodom magamon,de erre nagyon,és amikor már kezdek nem figyelni rá,akkor ismét megbántanak vele.Ezért is lettem nyilvánosságban csendes,és visszahúzódó.Mert azt gondolom,hogy mindenki így lát engem.Csúnyának.

Ha valakit érdekel,akkor írjon privátot,és küldök képet.

17/L



2017. aug. 30. 21:52
1 2
 11/14 anonim válasza:
hello, nekem is, ha van még
2017. szept. 6. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat!

Elküldtem a képeket! Aranyosak vagytok! :)

2017. szept. 10. 17:38
 13/14 A kérdező kommentje:

Próbálok megbékélni vele,de ez már belém fog égni a bántások sorozata.

Változtatni viszont nem merek mivel lehet többel kötöm ki,és ismerőseim azt mondták,ha plasztikáztatnám a közel jövőben akkor teljesen más karaktere lenne az arcomnak,és már nem ugyanaz a személy lennék aki voltam,és ebben egyetértek. :/

2017. szept. 10. 17:39
 14/14 anonim válasza:

köszönöm, megnéztem tényleg nagy egy kissé, ha meg tudsz vele békélni az lenne a legjobb, de én nem vetném el a plasztikát ennek a cikk közepén van róla egy videó, a végén mutatják, hogy mennyire változott meg, én nem látom úgy, hogy más lenne az arc karaktere, pláne nem a személyiség.


[link]

2017. szept. 11. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!