Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért piszkálnak a súlyom miatt?

Miért piszkálnak a súlyom miatt?

Figyelt kérdés
Mások szerint sovány vagyok. Szerintem meg teljesen normális a súlyom. Miért van az hogy a kövéreket nem illik a súlyukkal se szembesíteni, se figyelmeztetni hogy egészségtelen, de a vékonyabb emberekre meg mindent lehet mondani? Hogy "jaj kilátszik a csontod" meg "biztos beteg vagy". Nem foglalkozok a súlyommal, nem mutogatom magam miniszoknyában, teljesen átlagos vagyok.

2015. máj. 8. 07:34
 1/6 opened paradise ***** válasza:

Mert mindig ki kell pécézni valakit.

Én régen kövér voltam és még úgysem értettem soha,hogy lehet valakit azzal cikizni,hogy vékony.

Ne foglalkozz velük,rengeteg srácnak pont ez jön be.

2015. máj. 8. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Osztálytársam is ilyen...

Szörnyen néz ki, persze nem mondjuk neki. Kb 190-200 cm magas és 60 kiló. Szó szerint eltűnik a gyerek.

Próbálj meg hízni egy kicsit mert ha túl vékony vagy az sem egészséges.

2015. máj. 8. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Egyrészt talán féltenek. Az, hogy, te most azt írod, normális a súlyod és nem nézel ki soványnak, az még simán jelentheti, hogy testképzavarod van. Nem tudhatjuk így látatlanban.


Ha felraksz képet, magassággal-súllyal, akkor tudunk értelmesen mondani valamit külső, objektív szemlélőként. :)

2015. máj. 8. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Azt piszkálják aki hagyja... mindegy mivel, hibát mindenkin lehet találni. Ne hagyd.
2015. máj. 8. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

tiniként én is elég vékony, sokak szerint sovány voltam, néha piszkáltak is... én sem értem, hogy ha a kövéreket nem illik piszkálni, akkor a vékonyakat miért "lehet"? ugyanolyan bunkóság.

amúgy csak irigyek, hidd el. bár jó lenne tudni, pontosan hány cm és hány kg vagy.

2015. máj. 8. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A saját példámból kiindulva teljesen mindegy, mit teszel, és hogy nézel ki, mindig lesz, aki cseszegetni fog valamiért. :D Régen 70 kg voltam (170 centihez), akkor bálna voltam, meg dagadék, amikor lefogytam 55 kilóra (ami azért nem olyan kirívóan vékony), akkor meg megkaptam, hogy elől deszka-hátul léc vagyok, meg hízzak már, mert így túl sovány vagyok. Most 60 kg körül vagyok, de így is van, aki beszól, mert túl soványnak/kövérnek tart, pedig 170 centihez ez egy teljesen átlagos súly.

Szóval szerintem ne foglalkozz mások véleményével, úgysem leszel soha olyan, hogy mindenki megelégedjen veled, mert lehetetlen. Az a lényeg, hogy érezd jól magad, más ne érdekeljen.

2015. máj. 10. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!