Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Utálom az orromat! Olyan...

Utálom az orromat! Olyan ocsmány alakja van, és folyton piszkálnak miatta. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Kampós orrom miatt folyton kapom a megjegyzéseket.Sosem mondták rám hogy csúnya vagyok,csak az orromra.Már több mint 4 éve nincs önbizalmam.Csak erre panaszkodom magamon,de erre nagyon,és amikor már kezdek nem figyelni rá,akkor ismét megbántanak vele.Ezért is lettem nyilvánosságban csendes,és visszahúzódó.Mert azt gondolom,hogy mindenki így lát engem.Csúnyának.

Ha valakit érdekel,akkor írjon privátot,és küldök képet.

17/L



2017. aug. 30. 21:52
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Küldj képet nyugodtan. 16/l
2017. aug. 30. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Szia! Minél hosszabb a hajad, annál kisebbnek tűnik az orrod, és jobban elterelődik róla a figyelem. Nekem ez a fegyverem :D
2017. aug. 30. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Kuld kepet, es szard le aki ezt monsja. Nem hinnem h rajtuk is minden tokeletes
2017. aug. 30. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
Küldhetsz képet:)
2017. aug. 30. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
Küldj képet :)
2017. aug. 30. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Képet.
2017. aug. 31. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Én se szeretem az orromat, de túltettem magam rajta. Elfogadtam, hogy SENKI sem tökéletes, és az meg baromi szánalmas, ha valakit azért fikáznak, mert egy testrésze nem szép.

Küldhetsz amúgy képet

2017. aug. 31. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 opened paradise ***** válasza:

Persze könnyű mondani,hogy ne érdekeljen,de tényleg nem kéne. Nekem is volt nagy orrú ismerősöm,de attól még nem volt csúnya. Ettől még lehetsz szép.

Ne hagyd,hogy beszóljanak,pláne azt,hogy lássák,hogy ez szíven üt. Kezdj el te magad viccelődni vele.

Cyrano is megmondta,hogy "Magamat kigyúnyolom ha kell,de ha más mondja nem tűröm el" és neked nem lehet akkora,mint neki:)


Megnézlek,ha akarod,de ugyanúgy ezt mondom,szrd le.

2017. aug. 31. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:

Elég szánalmas, hogy az orrod miatt piszkálnak.

Egy csomó "nagy orrú" lány ismerősöm van, akik után futnak a fiúk, tehát emiatt ne szomorodj el. Attól még lehet szép arcod.

Feltalálták már az orrplasztikát is, ha ennyire utálod ezt magadban, és tényleg emiatt nincs önbizalmad. Csak fel a fejjel! Ez a legkisebb dolog, amiért önbizalomhiányban kéne szenvedned.

2017. aug. 31. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Küldhesz képet
2017. szept. 5. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!