Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért vagyok ilyen ocsmány?

Miért vagyok ilyen ocsmány?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Mindenki lerondáz...

Fekete hajam van derékig érő,kerek nagy kék szemem van arcom kissé kerek,az orrom görög típusú,de ahogy észre vettem az emberek rám néznek és azonnal oda súgnak a másiknak,hogy de ronda lány.

A testemről annyit hogy van kerek seggem amit edzésnek köszönhetek és mellem is viszont van egy kis hasam,vastag combom van de nem túl vastag...

Csak azt kérdezem ,miért neveznek kövérnek és rondának?

Miért oltanak be?

Miért ocsmányoznak le?

Köszi a választ :/



2017. júl. 24. 20:57
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ennyiből nem derül ki, hogy hogyan nézel ki. Valószínüleg fiatal vagy (12-16?). Még változhatsz előnyödre. Egyébként kétlem, hogy mindenki lerondázna, az átlag ember leszarja a másikat, biztos sokan nálad is csúnyábbak. Vegyél fel normális ruhát, legyél mindig ápolt, tiszta, csináld meg a hajad úgy ahogy tetszik, a többit pedig fogadd el és kész.
2017. júl. 24. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem erős túlzás hogy mindenki lerondáz. Én nem nagyon foglalkozom a többi emberrel.
2017. júl. 24. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szerintem nincs alapvetően ronda nő/férfi. Van aki szebb van aki kevésbé. Ügyesen kell előtérbe helyezned ami előnyöd és háttérbe ami nem.

Nem vok stylist vagy tudom is én, de ha küldesz képet elmondhatom a véleményem....én sem vok No. 1.

2017. júl. 24. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Biztos vagy abban, hogy rád mondják? Egyáltalán nem biztos, hogy csúnya lennél. Hány éves vagy?
2017. júl. 24. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Küldenél képet magadról?Tényleg érdekel,hogy nézhetsz ki mert a leirtak alapján nem vagy ronda,se kövér.

Hány cm/kg vagy?

2017. júl. 25. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Én kb. 1 hónapja azt hittem ronda vagyok. Aztán rájöttem hogy nem vagyok ronda. Jó a világ szépe se de megvagyok elégedve magammal. Az a lényeg hogy magadnak azt tudd mondani hogy nem vagyok csúnya. És ne hallgass másokra. A szépség relatív. :)
2017. aug. 18. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!