Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy a duci,...

Miért van az, hogy a duci, kövér lányok a vékonyakat csontkollekciónak nevezik?

Figyelt kérdés

Nekik ettől komolyan jobb?:D A normális, szép, vékony lányokra is ezt mondják. Saját magukat meg molettnek, teltnek nevezik. De a kedvencem: van mit fogni. Wtf?? Egy vékony lánynak lehet nagyon jó lába, feneke, melle stb. Csak mellé nem hurkás. És ezeket hívják csontkollekciónak, magukat pedig molettnek, ducinak stb.

Miért jó ez nekik? Ettől most komolyan jobban érzik magukat?


2017. aug. 21. 18:53
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:
Legbelül bíztam benne, hogy előbb-utóbb csak megunod 😆
2017. aug. 26. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 A kérdező kommentje:
Én azon csodálkozom, hogy saját magadat nem unod.
2017. aug. 26. 16:49
 33/40 anonim ***** válasza:
Amíg elszórakoztatsz a semmit érő kis válaszaiddal, csak hogy mondhass valamit, én elvagyok 😆😆😆
2017. aug. 26. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 A kérdező kommentje:
Ennek igazán örülök.
2017. aug. 28. 00:00
 35/40 anonim ***** válasza:
100%

Az utolsó válaszolónak üzenem: ezekben a kérdésekben az a sértő, hogy minden vékony lányt "anorexiásnak" titulálnak, mikor többüknek is van szép csípő-derék aránya, feneke, melle.

Emellett a picit "nehezebbeket" már úgy állítják be, mint akin "van mit fogni", de az igazság az, hogy attól, mert plusz súly van rajta, nem biztos, hogy nőies az alakja. Az utcán elég sok "teltebb" nő jön velem szembe, aki elöl-hátul lapos, de van, hogy még csípője sincs.

2017. aug. 30. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 anonim ***** válasza:

"minden vékony lányt "anorexiásnak" titulálnak" => Mindet. Ők maguk mondták?

És mégis hány ilyen lányt, nőt ismersz te is, akik sorolgatják, terjesztik ezeket?

Igen, még mindig ugyanaz a válaszoló vagyok, és mindössze 1x találkoztam ezzel a jelenséggel, mikor egy ismerősöm (alacsony, tömzsi, nagyseggű nő) elkezdett 1 konkrét nőt ócsárolni (nem az összes vékony nőt, hanem azt az egyet), és azt is tudom, hogy miért (volt egy nős pasas, aki egyszerre kavart ezzel az ismerősömmel, meg azzal a másik vékony, sportos nővel. De az ismerőst sem nevezhetem lánynak, mivel elmúlt 40...)

Voltam kövér, nem tettem megjegyzést senkire magamtól. Rám annál több érkezett, amikre visszaszóltam (nem anorexiásoztam akkor sem, de megtaláltam a módját.)

Voltam elég vékony is, érdekes módon idegenek nem szólogattak be, ellenben a környezetem folyamatosan orvoshoz akart küldeni, hogy beteg vagyok, stb.


Elhiszem, hogy van ilyen, amiről szól a kérdés, de annyira kicsi %-ban fordul elő, hogy egyszerűen ez a kérdés tök fölösleges. De mindenki azt veszi észre leginkább, amire szűr, amire fókuszál.

(Legjobb példa erre a Párkapcsolati részleg, ahol "férfiak" hirdetik, minden nő(!!!!) felszínes r¡banc, aki csak a pénzre megy. Mindezt abból következtetve, hogy indok nélkül néhányan visszautasították. És gyártják az 1-2 szituációra alapozó ÁLTALÁNOSÍTÓ kérdéseket...)

2017. aug. 31. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 anonim ***** válasza:

"(Legjobb példa erre a Párkapcsolati részleg, ahol "férfiak" hirdetik, minden nő(!!!!) felszínes r¡banc, aki csak a pénzre megy. Mindezt abból következtetve, hogy indok nélkül néhányan visszautasították. És gyártják az 1-2 szituációra alapozó ÁLTALÁNOSÍTÓ kérdéseke"


Off, de ez mennyire igaz. Egy visszautasítástól világvégét vizionálnak. Picsogó kisdedek. :/

2017. aug. 31. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 anonim válasza:

Azért, mert könnyebb a másikat(vékonyabbat) piszkálni, becsmérelni, mint kevesebbet zabálni és megmozdulni, sportolni.


Így nyugtatják magukat és igazolják a saját lustaságukat. ^_^


Mennyivel könnyebb betolni egy Whopper menüt, mint elmenni túrázni/futni egyet és normális étrendet tartani, nem?

2017. szept. 14. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim ***** válasza:
Veled is ugyanazt csinálják amit velem mikor kiírtam egy ilyen kérdést.. Sajnállak. Kiforgatják a szavaid. Próbáltam tartani magam, de lehetetlen. Mi vagyunk a gonosz, szívtelen vékony lányok :D a kövérek akkor nyalják csak egymás seggét. Akinek nem inge ne vegye magára. az összes vékony lány kommentje le van húzva. Ezt úgy hívják: irigység gyermekeim.
2018. dec. 26. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim ***** válasza:
"Ezt úgy hívják: irigység gyermekeim." Na, ezek szerint meg is válaszoltad a nagy rejtélyt. Van még kérdés?
2018. dec. 26. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!