Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy a duci,...

Miért van az, hogy a duci, kövér lányok a vékonyakat csontkollekciónak nevezik?

Figyelt kérdés

Nekik ettől komolyan jobb?:D A normális, szép, vékony lányokra is ezt mondják. Saját magukat meg molettnek, teltnek nevezik. De a kedvencem: van mit fogni. Wtf?? Egy vékony lánynak lehet nagyon jó lába, feneke, melle stb. Csak mellé nem hurkás. És ezeket hívják csontkollekciónak, magukat pedig molettnek, ducinak stb.

Miért jó ez nekik? Ettől most komolyan jobban érzik magukat?


2017. aug. 21. 18:53
1 2 3 4
 21/40 A kérdező kommentje:
NE KIABÁLJ B*ZDMEG
2017. aug. 25. 10:49
 22/40 A kérdező kommentje:
Én sem vágtam vissza ilyenekkel sosem. Gyerekes kissé. Amikor jött egy "dagadék" stb megjegyzés, elkönyveltem magamban, hogy ez egy idióta aztán kész. De nem állítottam róla valótlant:)
2017. aug. 25. 10:51
 23/40 anonim ***** válasza:
32%

Ne b*zmegoljál, már másodjára nyilvánulsz meg, vegyél vissza kicsit...

"Fiúk! Az anorexiás, sovány lányok, vagy a kicsit teltebbek jönnek be?

Fiúk! Miért mindenkinek a csontkollekciós csajok jönnek be? Senkinek nem tetszik az, akin van mit fogni? " => Itt hol a valótlan állítás? Nem is látod, hogy az adott kérdező kire gondol, csak találgatsz és háborogsz. Amúgy neked nem tök mind1? Téged sért valami?

A kihívóan öltözködő csajokat rögtön r¡bancozzák, kurwázzák, holott nincs is összefüggésben a kinézettel az életvitel.

Ezzel csak azt akarom mondani, hogy mindenkire lehet tenni megjegyzéseket.

De ha valakinek beszólnak, engedtessék már meg, hogy ne gyámoltalankodjon fület-farkat behúzva, hanem hadd védje már meg magát, tök mind1, hogyan. Szerintem nem téged sérteget.

De akkor ha mindent lehet, ami az igazság, és azt a másiknak tűrnie kell kussban, akkor menj már ki az utcára egyszer, az összes cigánynak, kínainak, stb. vágd a képébe, hogy Magyarország a magyaroké. Meg a hajléktalanoknak, hogy büdösek, csórók, stb. De úgy jó hangosan... Mert neked igazad van. És utána számolj be légy szíves a következményekről, nagyon kíváncsian várjuk ;)

2017. aug. 25. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 A kérdező kommentje:
Látom nem értesz:) nem fogok magyarázni egy olyannak, akinek felesleges
2017. aug. 25. 22:10
 25/40 anonim ***** válasza:
0%
A kérdésed, az volt teljesen felesleges...
2017. aug. 25. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 A kérdező kommentje:
Meg a te kommented:)
2017. aug. 25. 23:42
 27/40 anonim ***** válasza:
0%
Tudod, erre mondják, hülye kérdésre hülye válasz... nem tudom, mit vártál, kiscsillagom :D
2017. aug. 26. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 A kérdező kommentje:
Nevetséges vagy
2017. aug. 26. 09:59
 29/40 anonim ***** válasza:
0%
Anyuci... Te dobtad fel a lasztit, én csak folytattam a játékot ;)
2017. aug. 26. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 A kérdező kommentje:
Nagyon unalmas vagy már.
2017. aug. 26. 16:31
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!