Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy a duci,...

Miért van az, hogy a duci, kövér lányok a vékonyakat csontkollekciónak nevezik?

Figyelt kérdés

Nekik ettől komolyan jobb?:D A normális, szép, vékony lányokra is ezt mondják. Saját magukat meg molettnek, teltnek nevezik. De a kedvencem: van mit fogni. Wtf?? Egy vékony lánynak lehet nagyon jó lába, feneke, melle stb. Csak mellé nem hurkás. És ezeket hívják csontkollekciónak, magukat pedig molettnek, ducinak stb.

Miért jó ez nekik? Ettől most komolyan jobban érzik magukat?


2017. aug. 21. 18:53
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
35%

Egyetértek veled :)

Igen, gondolom, sokszor ez lehet mögötte, némi téveszme, hogy az nem jó s ők jobbak.

Viszont van olyan, akinek tényleg a teltség jön be s nem tetszik neki a normál karcsúság sem.


Amikor kövér voltam, esztétikailag problémásnak és enyhén egészségtelennek tartottam a kövérséget (saját magamat és a legtöbbeket tekintve, mert azért van, akinek 20-30 kg plusz még remekül áll, bár az már nem ideális szerintem) s pont ugyanúgy a karcsú, opcionálisan izmos alak tetszett, mint most :) Aztán fogytam is s ha sokáig élek, izmot is szedek majd fel, ez csak rajtam áll. Ilyen is van.

A soványakat, akiken nincs elég izom s talán még elég zsír sem, nem tudom megfelelőnek tartani sem egészség, sem esztétika szempontjából, de ha valaki vékony, de még egészséges, az OK, nem nekem meg kell tetszeni. Egyeseknek még jól is áll, kivétel mindig van, -10 és +20 kg felesleg esetén is...

2017. aug. 21. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
55%
Mert irigyek és azt próbálják be beszélni maguknak és néha másnak is, hogy a maguk fajta alkatú nők az igazi nők és akiknek normál test alkatuk van azok gusztustalan sz*rok.Lusták lefogyni. Nem sikerül megváltoztatni magukat ezért az erről alkotott képet próbálják megváltoztatni. Ezzel dédelgetik a kis lelküket.
2017. aug. 21. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de melyik kövér lány hívott személyesen csontkollekciónak? Nem képzeletben. Hanem úgy, hogy hallottad?

Mert amikor én voltam kövér, eszem ágában sem volt cikizni a vékony lányokat, meghúztam magam. És napi szinten kaptam szép, vékony lányoktól a beszólásokat, alázásokat. Bátorságom nem volt (és egyik kövér, telt ismerősöm sem ilyen) piszkálódni, csak túl akartam élni, amíg lefogyok és nem kell szoronganom folyamatosan az utcán.

Most 38-40-es mérettel is kaptam azért megjegyzéseket.

Szóval, ha nincsen konkrét eseted, miszerint beszólt egy kövér nő neked, akkor ez is csak egy provokáló kérdés.

2017. aug. 21. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 A kérdező kommentje:

Az itteni kérdések hatására írtam ki. Rengeteg olyan van, hogy:

Fiúk! Az anorexiás, sovány lányok, vagy a kicsit teltebbek jönnek be?

Fiúk! Miért mindenkinek a csontkollekciós csajok jönnek be? Senkinek nem tetszik az, akin van mit fogni?

Soroljam még?

Itt általában a "molett, telt" lányok kövérek, az "anorexiás" meg a normál súlyú.

Akinek nem inge, ne vegye magára. Te miért is veszed ezt személyes sértésnek?

2017. aug. 21. 22:53
 5/40 anonim ***** válasza:

Vékony lányból is van tahó, kövérből is. Olyan is, aki annyira nincs megelégedve magával, hogy aki máshogy néz ki, még ha normálisan is, már túlzott jelzőkkel hirdeti (ugyanígy megy visszafele is, amikor Kim Kardashian versenysúlyára vki azt mondja, hogy zsírdisznó... köze nincs hozzá, de a kis lelke megnyugodott, hogy lezsírdisznózhat vkit, csak azért, mert neki van nagy melle, feszes nagy segge meg széles csípője, neki meg olyan teste van, mint egy kisfiúnak).


Ez meg azért van, mert:

- komplexusosak

- bunkók


Én is kövér vagyok, de nem mondanám egy egészségesen vékony lányra, hogy anorexiás vagy hogy csontkollekció, max. arra, aki tényleg az.

2017. aug. 22. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
Mert a csontkollekcióknak ettől komolyan jobb ha ők meg lekövérezik a másikat?
2017. aug. 22. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
100%

En vekony vagyok es ne tudjatok meg mennyi beszolast kapunk.

Pl

"Olyan sovany vagy, eszel te rendesen?" Es megfogja a karom

"Zörögnek a csontjaid"

"Csontos p*na" biciklirol odakiabalva

"Teged ha dugnak latszik a hasadon a fsz"

"Olyan vekony vagy" ez rendszeres, lesajnalo tekintettel egybekotve

2017. aug. 22. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:

Azért, mert csak azt veszed észre, ami a te egódat piszkálja. A kövéreket még mindig sokkal többen ócsárolják primitív jelzőkkel.

Ha az lennél, hidd el, észrevennéd és másképp látnád.

2017. aug. 22. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 A kérdező kommentje:
Nem kell kiforgatni a szavaim. A vékony lányok is lekövérezik az embert, bunkó, undorító stílusban sokszor. De én itt arra gondoltam, amikor ok nélkük. Amolyan megnyugvásként. Sokszor egy kicsit husibb lányt is lekövéreznek, még ha nek is az, de gondolom csak gonoszságból, nem féltékenységből vagy ilyesmi. Remélem értitek:) én nem szeretnék senkit sem megbántani!
2017. aug. 23. 09:15
 10/40 anonim ***** válasza:
45%

Nem forgatott ki senki.

"A vékony lányok is lekövérezik az embert, bunkó, undorító stílusban sokszor. De én itt arra gondoltam, amikor ok nélkük." => Tehát az tök jogosan, és okkal történik, ha egy 160 cm 60 kg körüli csajt egy 40 kilós csaj bálnának, vagy disznónak nevez.


Amit leírsz, az teljesen ezt támasztja alá...

2017. aug. 23. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!