Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy a duci,...

Miért van az, hogy a duci, kövér lányok a vékonyakat csontkollekciónak nevezik?

Figyelt kérdés

Nekik ettől komolyan jobb?:D A normális, szép, vékony lányokra is ezt mondják. Saját magukat meg molettnek, teltnek nevezik. De a kedvencem: van mit fogni. Wtf?? Egy vékony lánynak lehet nagyon jó lába, feneke, melle stb. Csak mellé nem hurkás. És ezeket hívják csontkollekciónak, magukat pedig molettnek, ducinak stb.

Miért jó ez nekik? Ettől most komolyan jobban érzik magukat?


2017. aug. 21. 18:53
1 2 3 4
 11/40 A kérdező kommentje:
Hát b*zdmeg, ez nem igaz. Úgy értem, amikor tényleg jó alakja van a csajnak, tehát úgy ok nélkül -,-
2017. aug. 23. 14:57
 12/40 anonim ***** válasza:
74%
És te vagy a nagy orákulum, hogy megmondjad, kinek van jó alakja?...
2017. aug. 23. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 A kérdező kommentje:

Akkor leírom úgy, hogy a kissé gyenge felfogásúak is megértsék.

Adott egy túlsúlyos lány. Ez a lány, valamilyen okból kifolyólag, az egészséges súlyú vékony lányokat gebének stb-nek hívja. Eddig fogod az adást?

A kérdésem az volt, hogy miért.

Megnyugvás nekik? Ettől jobban érzik magukat?

Az meg, hogy a vékony lányok lebálnázzák a kövéreket valószínűleg gonoszságból van, felsőbbrendűnek érzik magukat stb.

De ez itt roh*dtul nem lényeg, mert nem ez volt a kérdés.

2017. aug. 23. 15:02
 14/40 anonim ***** válasza:
35%

Bocs, de épp ez az, hogy 160/60, 165/65 pl még bőven egészséges súlyú, és nagyon esztétikus lányok vannak ilyen paraméterekkel, VAGYIS NORMÁLIS alakkal, akiket azok a bizonyos vékony lányok köpködnek. Igenis simán lehet féltékenység, mert pl irigylik a derék-csípő kontrasztot, a C-D kosaras melleket.


Ugyanez az általad vázolt szitu, csak a fordítottja. Csak azt kiragadod, emellett meg elsiklasz, mert az általad említett az etalon (szerinted...)

2017. aug. 23. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 anonim ***** válasza:
35%
Csakhogy te sem arról beszélsz, mint mi. BMI szerint még egészséges tartományba tartozókat bálnáznak le sokan azért, mert nem lapos a mellük meg a fenekük...
2017. aug. 23. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 anonim ***** válasza:

[link]


Tessék, szerinted pl az ilyet legálisan lehet ócsárolni szimpla felsőbbrendűségből.


[link]


De az ilyet mi az, hogy bárki leszólja?


Na kb ennyit ér a kérdésed....

2017. aug. 23. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 A kérdező kommentje:

Leírtam, hogy undorítónak tartom amikor a vékony lányok mondanak csúnyákat.

Én is voltam túlsúlyban. Mielőtt valaki azt hinné hogy vékony vagyok. Engem is csúfoltak. De most nem ez a lényeg. Az első válaszoló megértette a lényeget, de nektek ez nem ment:)

2017. aug. 24. 10:46
 18/40 anonim ***** válasza:
45%

Ha undorítónak tartod, akkor arról miért nem írsz ki kérdést?

Ugyanaz a kettő, senkit nem kéne kritizálni a külseje miatt, sem beszólogatni neki, ha egészséges határon belül van, akkor főleg értelmetlen.

(A vékony lányok miért nevezik bálnának, tehénnek a 60-65 kg-os egészséges, formás nőket?...)

2017. aug. 24. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 A kérdező kommentje:
Mert gonoszak, felsőbbrendűnek, jobbnak képzelik magukat. Én is megkaptam a bántásokat amikor kövér voltam. Itt arról van szó, hogy sokan ezzel nyugtatják magukat. "Csak a kutyák játszanak csontokkal". Ez nem felsőbbrendűség vagy ilyesmi. Szerint aféle megnyugtatás saját magának. Ez a kettő közt a különbség
2017. aug. 24. 14:33
 20/40 anonim ***** válasza:
0%

Akkor meg szimpla VISSZAVÁGÁS, VÉDEKEZÉS...

Vagy ehhez sincs joguk?

2017. aug. 24. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!