Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan nézhetnék ki minél...

Hogyan nézhetnék ki minél gothosabban?

Figyelt kérdés
Nem vagyok az, csak 10 képet kell készítenem magamról, mindegyiken más-más stílust kell képveselnem. A többivel boldogulok, de ez... hosszú fekete hajam van, ezzel nincs gond, a börömet meg tudom oldani hogy fehér legyek, fekete ruhák, vörös rúzs... más ötletek. Képbeallítás? Milyen szögből készüljön a kép? Arckép lesz vagy mellig érő, mert gothos szoknyám nincs sajnos. Minden ötletet szívesen fogadok!!!!
2010. máj. 14. 23:11
 1/5 anonim ***** válasza:
google-ba írd be hogy goth stílus, nyomd meg a 'képek keresése' gombot, szeritnem sok kép fel fog ugrani, és onnan meríthetsz ötleteket :)
2010. máj. 14. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi, de azok a lányok tényleg gothok, de én nem vagyok az. Amúgy a vékony szemöldök elengedhetetlen?
2010. máj. 14. 23:19
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
A magam részéről gothosan még nem néztem ki. Annál inkább göthösen. Úgy meg voltam fázva!
2010. máj. 14. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Napiszaron keresd Hozé és társait.:)
2010. máj. 15. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
a vörös rúzs helyett inkább sötétlilát vagy feketét,szemedet vastagon húzd ki feketével,fekete nyakpántot vegyél fel,ha lehet csipkéset,de ha semmilyen nincs,hát köss egy fekete harisnyát a nyakadra,úgy,hogy a csomó és a harisnya többi része hátul legyen,a képeken így nem fog látszani..egy fekete miniszoknya is megteszi amúgy,vagy egy fekete kendőfélét addig amíg tart a fotózás.ha lehet legyen rajtad sok ezüstékszer,de miért nem kérsz meg egy gothot,hogy segítsen?Nem ismersz egyet sem?
2010. máj. 15. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!