Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan nézhetnék ki idősebbnek?

Hogyan nézhetnék ki idősebbnek?

Figyelt kérdés
A suliba mindig lecsesznek h úgy nézek ki mint egy 8-9 éves lány . Pedig 13 vagyok . Milyen ruha ill.-ve hogyan , milyen hajam legyen ???
2010. szept. 5. 17:57
 1/3 anonim ***** válasza:
47%

Mit értessz az alatt h lecsesznek?? És kik?


Egyépként meg vegyél fel egy csőgatyát valami mintás/színes hoszított vagy sima pólóval egy jó cipőt magasszárút vagy tök m1 bontsd ki a hajad és ne sminkelj nagyon.. egy kis szájfényt azért felrakhatsz.

2010. szept. 5. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Mindenki . Még a tanárok is . :S Amm így is szoktam járni meg minden . De nekem a hajammal van a baj :S félgöndör voltam fodrásznál hogy probálja egyenesen megcsinálni v ilyesmi . Nem tudta . Aztán elmentem profi szalonba ahol ott se bírták megcsinálni :S
2010. szept. 5. 18:12
 3/3 anonim ***** válasza:
Háát ha ennyire fiatalabbnak tünsz a korodnál akkor szerintem nem sok mindent tudsz csinálni, hogy idősebbnek néz ki. Én 24 vagyok és van olyan aki 16-nak néz. Ez nagyon idegesítő tud lenni. Én nem szeretném, hogy idősebbnek nézzenek, de legalább a koromnak megfelelőnek.
2010. szept. 5. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!