Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan nézhetnék ki idősebbnek...

Hogyan nézhetnék ki idősebbnek? 19 éves vagyok, lány és max 13-14-nek nézek ki.

Figyelt kérdés
Nem sminkelem magam erősen, max szempillaspirál, és egy kis korrektor. Próbálok nőiesen öltözködni, magassarkút hordok legtöbbször (166 cm vagyok), de még igy se nézek ki annyinak amennyi vagyok. :S
2009. nov. 15. 18:58
 1/4 anonim ***** válasza:

ennek inkább örülj.

én is ilyen alkat vagyok,most vagyok 26 lassan 27.de 16 nál nem nézek ki többnek.


ha van egy kis melled,akkor emeld ki.ne akarj többnek tünni,az nem te leszel hidd el.

2009. nov. 15. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ez az, hogy mellem sincs, lehet ezért nézek ki fiatalabbnak. Pedig a rokonságomban mindenkinek nagy melle van... hátha megnő az enyém is, ha nem akkor plasztika.
2009. nov. 15. 19:13
 3/4 anonim ***** válasza:
45%

jó, énmeg 24 vagyok, de 18nak se néznek folyton elkérik a személyim mikor cigit veszek.

nemtom, genetikailag vagyok ilyen fiatal kinézetűnek kódolt :D

mikor felveszek egy kosztümöt, meg magassarkút, meg lobogtatom a kocsikulcsom akkor nemkérik el a személyim:D

de így én nemszoktam felöltözni, mivel nagyon nemmilyen a stílusom.

mellem nekemsem túlsok van, 75B-s, de push-up-al szépen kilehet emelni. nekem eszembe sem jut plasztikáztatni.

ja énmeg 165 centi vagyok...amúgy lehet épp ez a baj, h alacsonyka vagy, az alkatod is lehet h inkább fiatalosabb, ésakkor erre ráeröltetsz egyilyen "nő vagyok már" fílinget a magassarkúval meg a nőies ruhákkal, aztán télleg 14-nek néznek, mer azoknak van ez a szokásuk, h mégcsak 14 évesek, de őkmár kész nők, aztán úgyuis néznek ki.

amúgy énmár elfogadtam így, később még hasznomra válhat.

2009. nov. 15. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
tőlem is elkérik néha a személyit,pedig 21 vagyok. Szerintem nemigen tudsz tenni ellene,főleg hogy most minden 13-14 éves nagy nőnek akar kinézni-tehát nemigen tudsz náluk felnőttesebben öltözni :) ez van.
2009. nov. 15. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!