Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan nézhetnék ki idősebbnek?

Hogyan nézhetnék ki idősebbnek?

Figyelt kérdés
15 vagyok és 12-13 évesnek néznek az emberek? Nemrég fogytam , mamám azt mondja azért néznek kevesebbnek mert fogytam és így nem vok elég nőies...EZ lehet? Mit csináljak hogy annyinak nézzek ki mint amennyi vagyok??
2009. aug. 12. 22:17
 1/6 anonim ***** válasza:
28%

foggalmamsincs. xD

szerintem am függ pl. az arcberendezésedtől is..>.< meg ha magas vagy,akkor ált. többnek néznek^^ én is 15 vaok,de 17nek szoktak nézni >.< én meg pont ezt nem szeretem xD

2009. aug. 12. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
67%
festesd a hajad feketére
2009. aug. 12. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
53%
én nem tudom miért szeretnél a korodnakmegfelelően kinézni én 23 éves vagyok de 16 évesnek néz jóformán mindenki még akkor is ha nem borotválkozok én nem tudom de még élvezem is a helyzetet meg ez csak előny mer öreg korodra se lesz másképp
2009. aug. 12. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Azért, nem hiszem hogy jó lehet!... Legjobb bnőm is 16és 14nek nézték multkor... Ő ilyen kivágott ruhájkat hord, nőiesen öltözik, de megis van hozzá az alakja! De nálad az is lehet, hogy az arcod tűnik fiatalnak! Legközelebb kérdezz meg vkit(pl egy barátnőt!), hogy mi az, ami miatt fiatalabbnak nézel ki! Sajnos így, hogy nem látlak, nehéz elmondani... =(
2009. aug. 13. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Hű átérzem a problémád. :)

Nagyon sokáig énis utáltam hogy sokal fiatalabbnak nézek ki. Nem sminkeltem magam és sportosan öltözködtem, ugyhogy jó 4-5-tel mindig fiatalabbnak néztek.

Talán az öltözködéseddel, és a frizuráddal )ahogyan hordod a hajadÖ, illetve a gesztusaiddal tűnhetnél idősebbnek, ha neked ez fontos.


Nekem végül a hajfestés segitett. Befestettem feketére az amugy szőke hajamat, és mostmár kinézek 21-22nek. :) 27 leszek idén ugyhogy most már ideje hogy ne kérjenek személyit, ha cigit szernék venni. :)

2009. aug. 13. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, szerintem azért nem mindegy, hogy 15-16 évesen 12nek vagy 16nak néznek-e... de később ez tényleg jobb lehet. :) Mondjuk azt a tust vagy mi a neve (kis fekete csík a szem fölött) kipróbálhatnád. Az nem is túl erős de azért fekete smink. :)Egyébként ha fogytál akkor picit edzhetnél is, hogy szép alapkod legyen, szóval nőies :D
2010. márc. 25. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!