Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogy nézhetnék ki idősebbnek?

Hogy nézhetnék ki idősebbnek?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok, de csak 12-13 évesnek nézek ki. Eléggé idegesít, hogy mindenki kérdezgeti, hogy "Te tényleg 16 éves vagy?". És ez eléggé rossz. Tudtok adni tippeket? Nem akarok sokkal idősebbnek kinézni, csak annyinak amennyi a korom. :)
2010. febr. 18. 22:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
fesd magad hétköznapokon is.
2010. febr. 18. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Örülj neki, hogy nem 70 évesnek néznek! Fejlődöl még ne aggódj!
2010. febr. 18. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

sminkeld magad példuául:) vagy legyen sötét hajad...bár ez nem mindig jön be:D

sminkkel tudsz igazán többnek látszódni:)

am ennek, hogy fiatalabbnak látszol, később még örülni fogsz:)

sok sikert:)

2010. febr. 18. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

KÖszi a válaszokat. :)

Hát, ez mondjuk igaz lehet. Később tényleg örülni fogok neki. :D

2010. febr. 19. 07:57
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

magassarkú, fesd ki magad. de vannak kifejezetten "felnőttes" ruhák is: hosszú fekete szövetkabát, blúz, blézer. ezekben biztos nem néznek fiatalabbnak :)

meg sztem a vörös vagy fekete haj is öregít

2010. febr. 19. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen, szerintem is a ruhákban van a titok nyitja. Engem mindig is idősebbnek néztek, 13 évesen azt hitték, hogy 16 vagyok és amikor mondtam, hogy nem mert még általánosba járok, akkor azt hitték, buktam. Mondjuk nekem már akkor 70D-s volt a mellem, biztosan emiatt. Aztán 20 évesen már mindenki 20-nak nézett, 20 felett meg fiatalabbnak! Amikor folyton edzőcipőben jártam, meg farmerban, sportos ruhákban, akkor sokszor még személyit is kértek tőlem amikor cigit vettem, pedig már jóval túl voltam a 18-on. Hord elegáns ruhákat, azok felnőttesebbek. Sminkkel figyázni kell, mert a harsányabb smink általában a tinikre jellemző, így egy olyannal biztosan nem néznének idősebbnek.
2010. febr. 19. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Öltözz elegánsan.NE sportosan.
2010. febr. 20. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. :) Szeretem a kicsit nőiesebb ruhákat, pl. pólókból is. :)
2010. márc. 21. 17:53
 9/11 anonim ***** válasza:

Engem huszonsok évesen néznek 18 alattinak :))))

Sötét, majdnem fekete hajam van, nagy melleim, nőies ruhákat hordok, festem is magam... és ráadásul két eléggé távol eső városban is megtörtént ez, nem egyszer. Úgyhogy én is várom még a tippeket vagy békéljek meg a "sorsommal"? Különben örülni fog neki egyszer az ember, de elég kellemetlen vásárlásnál feltartani a sort azzal, hogy keresem a személyimet... Lassan a nyakamba akasztom ha veszek egy palack bort, netán egy doboz cigit. Különben az sem feltűnő, hogy bankkártyával fizetek, ami nem junior-os...?

2010. márc. 25. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a smink hülyeség.

Én természetes sminket csinálok magamnak, ami alapból fiatalít. (Egyenletes arcbőr, arcpír, csodálkozó szem a spirállal.) Még egy Lady Gaga-s smink se biztos, hogy öregít, csak bohócosít.

Szerintem a haj a megoldás. Nem a színe, inkább a formája, hosszúsága.

2010. márc. 26. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!