Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan nézhetnék ki fiatalnak?

Hogyan nézhetnék ki fiatalnak?

Figyelt kérdés

Rövid, világos hajam van, a bőröm átlagosféle. Mindegy, hogy suliban, vagy munkahelyen: első pillanatban fiatalnak gondolnak, utána meg 30 körülinek. A tanárok is így állnak hozzám, sokszor nekem adják át a vezetést egy csoporton belül, mert tapasztaltabbnak tűnök mint a többiek, meg érettebbnek. Évfolyamtársaim is korosabbnak hisznek. A munkahelyemen is kis semmilyen beosztásban vagyok (diákmeló), mégis, ha jön vki, aki segítséget kér tőlem, mert valami vezetőfélét keres, akkor rögtön bemutatkozik nekem, megszorongatja a kezem és elmondja a problémáját. Közben nem esik le neki, hogy én ott nem vagyok főnök.

Azt tudom, hogy elég komor a tekintetem. (Feles szemügét kellene hordanom, de az orvos mondta, h ő nem ajánlaná, mert azzal most még romlana a látásom), visszahúzódó, félénk vagyok, komoly arckifejezéssel.


Tudnátok adni valami tippet, hogy úgy közeledjenek hozzám a többiek, mintha fiatal lennék?


2010. nov. 26. 14:06
 1/4 anonim ***** válasza:
sokat számít a hajhossz is. van akit a rövid haj nagyon öregít. én megnöveszeteném a hajam hátha ez az oka.
2010. nov. 26. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
haj,hajszin,öltözködés,smink nagyon tud fiatalitani vagy öregiteni.Lehet ezek valamelyikével van gond.Lehet kéne keresni valami uj frizurát.Lehet h lágyitani kell a sminken,ha nem sminkelsz és az arcod nagyon komoly vagy idősebbnek nézel ki egy kis sminkel lehet feldobhatod.A hajszin is nagyon sokat számít.
2010. nov. 26. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

"Azt tudom, hogy elég komor a tekintetem. (Feles szemügét kellene hordanom, de az orvos mondta, h ő nem ajánlaná, mert azzal most még romlana a látásom), visszahúzódó, félénk vagyok, komoly arckifejezéssel. " Hasonlók a dolgok nálam, de 22 éves vagyok, és boltban ciginél, alkoholnál személyit kérnek xD Szóval szerintem is inkább az öltözködés/frizura/hajszín/smink miatt lehet megtévesztő a korod.

Amúgy nem írtad, hány éves vagy:-)

2010. nov. 26. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
22 vagyok. A hajam narancssárga, ezzel még fiatalabbnak is tűnök mint az előző barnával. Úgy öltözködök mint bármilyen más korombeli. Sminkként csak szempillaspirált használok, meg a pattanások miatt alapozót. 2 éve meg még hosszú volt a hajam, de azzal is ugyanúgy idősebbnek néztek. A szemüveget, azért írtam mert így állandóan hunyorgok.
2010. nov. 26. 18:36

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!