Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek szép az arcom,...

Szerintetek szép az arcom, vagy csúnya? (őszintén) mert sokan mondták már, hogy szép meg aranyos, meg minden, de többen azt is mondták h nekik nem jön be. Szerintetek?

Figyelt kérdés

[link]



[link]


2010. márc. 4. 22:12
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
0%

halál xD

csúnya vagy

2010. márc. 9. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
Jaj de kis aranyos, romlatlan, kislányos pofikád van! :)
2010. márc. 10. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
csak őszinte voltam ;)
2010. márc. 10. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:

21:14-es

Véleményt kért, én is véleményt mondtam, ahogy másik is tették. Nekem nem tetszik a frufru, és hozzátettem, hogy anno én is lenövesztettem, DE ettől még neki nem kell ugyanígy cselekednie. Megjegyzés volt, semmi több. A tanácsok közül úgyis azt fogadja meg, amelyiket ő akarja (vagy semelyiket :D).

2010. márc. 10. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim válasza:
Retek!
2010. ápr. 11. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:

Most komolyan ezen töröd magad, hogy csúnyának érzed az arcod? Örülj inkább neki hogy egészséges. Sok ember, akinek bőrbetegség van az arcán minden pénzt megadna akár egy ilyen arcért is. Itt van egy élő példa...lány létemre 11 éve roncs a fél arcom. Elnézést az off-ért. És szép arcod van, nyugi:)

16/L

2010. okt. 31. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:
Szerintem nem vagy szép, és ha ezt bunkónak veszed akkor nem tudod mi a vélemény nyilvánitás. Nem tetszhetsz mindenkinek:D
2011. júl. 21. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!