Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek szép az arcom,...

Szerintetek szép az arcom, vagy csúnya? (őszintén) mert sokan mondták már, hogy szép meg aranyos, meg minden, de többen azt is mondták h nekik nem jön be. Szerintetek?

Figyelt kérdés

[link]



[link]


2010. márc. 4. 22:12
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
78%

Szerintem szep az arcod! Viszont a kepeid eleg komorak, tessek mosolyogni! :)

24L

2010. márc. 5. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
80%

Szép, helyes kislány vagy és külön poztitív, hogy nem torzítod el magad sminkkel meg hajfestéssel.. stb.

24 N

2010. márc. 5. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
78%
Amikor nevetsz, akkor kifejezetten szép vagy! Durcás arccal tényleg nem az igazi.
2010. márc. 5. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:
0%

nekem nem tetszik o_o

és hány éves vagy 10?!!

2010. márc. 5. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
85%

Helyes kiscsaj vagy, de a frufrut szerintem is tüntesd el. Pl. növeszd le, én is azt tettem. :)

És ahogy már sokan írták előttem, az évek alatt még sokat fog változni az arcod, még az is lehet, hogy 18 évesen egy bombázó leszel. :)

Jah, és igen, mosolyogj sokat. ;)

2010. márc. 5. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
40%

szerintem csúnya vagy és még 10 évesnek is alig nézel ki.

bocs, véleményt kértél;)

2010. márc. 9. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem vagy csúnya.

Ha idősebb leszel kicsit szedesd majd ki a szemöldököd és hangsúlyozd a szempilláidat spirállal. Illetve vágass valami divatos hajat. Nagyon szép, aranyos kis arcod lesz szerintem. Esetleg majd pár év múlva lehet kis pirosítóval is csalni optikailag, vékonyítaná, formálná az arcod.

De még nem most!!!! Majd évek múlva :)

De most sincs az arcoddal probléma, 13 évesen semmi baj nincs ezzel. Szerintem aranyos kislányos arcod van.

2010. márc. 9. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 A kérdező kommentje:

utolsó előtti válaszoló,

véleményt kértem,

de hoppáá!!BOCS,de a tiéd nem tetszett..

a bunkókat nem bírom,BOCS..

2010. márc. 9. 20:55
 29/37 anonim ***** válasza:
100%

"Helyes kiscsaj vagy, de a frufrut szerintem is tüntesd el. Pl. növeszd le, én is azt tettem. :)"


Akkor ő is vágasson mert te is úgy tettél?azaz :) hát szerintem meg jól áll neki a fufru és a korához is.Valamelyik válaszolónak meg üzenem, hogy muszáj kinéznie 13-nak?Ez miért baj, ha számodra nem néz ki 13-nak?Nem kapsz tőle mesztelen képet neten? ajjaj :) gyerek én meg üzenem neked, hogy ne itt recskázz főleg, ha lány vagy :D Szerinted akkor, hogy néz ki egy normális 13 éves? Írd már le nekem mert szerintem ez is tökéletesen megfelel.


Válasz: igazából egy kislányról nem lehet megmondani szép-e vagy nem akkor se, ha egy agyonsminkelt tini aki kinéz 20-nak, legalább is olyan értelembe amilyenbe te keresed a választ.Szerintem szép az arcod testedre meg mit mondhatnék?A körülötted lévők úgy is aztfogják mondani rád amilyen hatással vagy rájuk ez a korosztályoddal jár.

2010. márc. 9. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
Szerintem csúnya
2010. márc. 9. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!