Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek szép az arcom,...

Szerintetek szép az arcom, vagy csúnya? (őszintén) mert sokan mondták már, hogy szép meg aranyos, meg minden, de többen azt is mondták h nekik nem jön be. Szerintetek?

Figyelt kérdés

[link]



[link]


2010. márc. 4. 22:12
1 2 3 4
 11/37 anonim válasza:
92%
Szerintem szép vagy, csak túl fiatal:)
2010. márc. 4. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 A kérdező kommentje:

de reggelig kialszom magam,mert 6:40-kor kelek:)

volt olyan h később feküdtem le,(de nem gépezés miatt),am mindjárt ki kell kapcsolnom,csak előbb visszaírok:)

Jó Éjt Mindenkinek!:)

2010. márc. 4. 22:24
 13/37 anonim ***** válasza:
87%
Tök szép arcod van, de a fufrut valahogy tüntesd el, válaszd ketté vagy valami. Többi lány meg csak irigy..
2010. márc. 4. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 A kérdező kommentje:

köszi,gondoltam,hogy a fru-frut,vagy elválasztom,vagy levágatom,de teljesen nem szeretném levágatni mert az úgy nem tudom milyen lenne:)

Egyébként utolsó válaszolónak köszönöm a normális válaszát,h csak arra válaszolt,amit kérdeztem,és nem kezdett el osztani,h mit keresek itt ilyenkor..:)

2010. márc. 4. 22:27
 15/37 anonim ***** válasza:
75%
aranyos vagy és szép szemed. mosolyogj mindig, jól áll :). ne kételkedj magadban, legyen önbizalmad, biztos, hogy csak egyre szebb leszel, még kislány vagy. a frufrut ne tüntesd el, mert elég magas a homlokod, jobban áll, ha rá van fésülve. 28/L.
2010. márc. 4. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim válasza:
87%

Nagyon szép vagy, és igen még változik majd az arcod, de szerintem idővel csak mégszebb leszel. Úgyhogy ne aggódj.


Ja, és egy jótanács, amit ha okos vagy megfogadsz:

Ne tedd fel ilyen helyre nyílvánosan a képeidet! (Sok pedofil f@sz örömére)

Én nem tenném fel, de te tudodd.

25|F

2010. márc. 4. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
87%
Egész helyes.
2010. márc. 5. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
75%

Az első képeiden gyönyörű vagy, a későbbieken meg teljesen átlagos.

Mondjuk én 10 évesnek néztelek.

2010. márc. 5. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
70%

szép vagy és nagyon bájos az arcod

de tényleg ne tedd fel máskor a képedet... megbánhatod :S

2010. márc. 5. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
61%
Alakulni fog még az arcod, kábé 20-21 éves korodik. Lehet, hogy 18 évesen már egyáltalán nem fogsz a mostani énedre hasonlítani. Velem is ez volt.
2010. márc. 5. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!