Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek mennyit kéne...

Szerintetek mennyit kéne híznom, hogy ne legyek ennyire undorítóan vékony?

Figyelt kérdés
[link]

2015. márc. 3. 22:53
1 2 3 4
 21/38 A kérdező kommentje:
Valószínű, hogy én azért is nem mondok senkire semmi ilyet, mert tudom mennyire szar ezt kapni. Mások ezt nem élték még át pl. hogy akár hova megyek kisebbségi érzésem van és félek minden kisebb -nagyobb összejöveteltől, ahol olyan emberek is vannak akik nem ismernek, mert rettegek, hogy mikor ki fog beszólni vagy cikizni. És mindig van ilyen akár hova megyek és sajnos ilyenkor nem tudok mit mondani. Egy ilyen beszólás után kb. legszívesebben bőgnék már mert annyira unom.
2015. márc. 4. 18:02
 22/38 anonim ***** válasza:
Elég tahó társaságokba járhatsz, főleg ha nincs jobb témájuk mint az hogy neked milyen az alakod.
2015. márc. 4. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 A kérdező kommentje:
Lehet, de tényleg akár hova megyek valaki biztos, hogy szóba hozza.
2015. márc. 4. 18:09
 24/38 anonim ***** válasza:

Szia!


Már írtam neked választ (11-es), amiben elmeséltem, hogy én is ilyen alkatú voltam a te korodban. Engem főleg általános iskolában bántottak, szinte az összes lány, állandóan beszólogattak, hogy deszka vagyok meg miegymás. Rettenetesen éreztem magam, semmi önbizalmam nem volt, szégyelltem a testem. Úgyhogy hidd el, tudom min mész keresztül.


Viszont képzeld, pár éve volt osztálytalálkozóm és ott beszélgetés közben kiderült, hogy kb az összes fiú "szerelmes" volt belém az osztályomból. Ez nagyon megdöbbentett és egyből arra gondoltam, hogy mennyivel másabb lett volna a gyerekkorom, ha ezzel tisztában lettem volna....

2015. márc. 4. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 A kérdező kommentje:
Hát te szerencsés vagy :) én viszont még nem nagyon találkoztam olyan fiúval akinek bejöttem volna és biztos, hogy ez az alakom miatt van. Észrevettem, hogy tényleg inkább a husibb lányok jönnek be a korombelieknek nem a "pálcikák".
2015. márc. 4. 18:18
 26/38 anonim ***** válasza:
Nekem is 10 év elteltével vallották be, nem akkor, amikor lehetőség lett volna bármire is :D Úgyhogy ne hidd, hogy senkinek sem tetszel. Nyugtasson a tudat, hogy itt is írta már valaki, hogy szerinte tökéletes vagy. Mellesleg én vékonyabb voltam szerintem (12 évesen 166cm voltam és 42kg).
2015. márc. 4. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
Ha ti lányként vékonyak voltatok/vagytok akkor én mint szólhattam volna 14 évesen? 180cm-hez párosult 50 kg pedig fiú vagyok.
2015. márc. 4. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 A kérdező kommentje:
Hát én a 174 centimhez vagyok alig 45 kg...
2015. márc. 4. 18:35
 29/38 anonim ***** válasza:

Fogsz magadtól is hízni, ahogy én is. Én 20 kilót szedtem magamra. Én is előbb nőttem, aztán híztam.


Mindenképpen sportolj valamit, mert azon kívül, hogy egészséges, a testmozgás étvágynövelő is. És ne egyél sz.ar kajákat, mekit meg hasonlókat, hanem táplálkozz egészségesen és naponta többször (5ször 6szor). De tényleg alakul mad magától, ahogy idősödsz. 16 évesen még úgysem kell "pasizni", úgyhogy ne vágj eret amiatt, hogy a kortársaidnak nem tetszel.

2015. márc. 4. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:

Akkor majdnem hasonló helyzetben voltam mint te, azt leszámítva hogy engem emiatt nem szóltak meg.

Mondjuk én se szólnék le most senkit, viszont azt aki nagyképű vagy flegma azt nem igazán tudom elviselni.

2015. márc. 4. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!