Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek mennyit kéne...

Szerintetek mennyit kéne híznom, hogy ne legyek ennyire undorítóan vékony?

Figyelt kérdés
[link]

2015. márc. 3. 22:53
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
16 évesen én is hasonlóan néztem ki, hiába ettem rengeteget és minőségi ételt és hiába mozogtam. Én előbb nyúltam és csak utána kezdtem hozzá hízni. Kb 20-22 éves koromra lettem "normális" kinézetű, a 178 centimhez 62 kg. Még mindig vékonynak számítok, de nem soványnak. Van szép fenekem, meg combom, mellette viszont karcsú a derekam, szóval pont jó. Úgyhogy 16 évesen még ne legyél elkeseredve, ez magától fog változni az évek múlásával. Én sem tettem semmit sem másképp :)
2015. márc. 4. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim ***** válasza:
16 évesen én is így néztem ki, akármennyit is ettem. most 25 vagyok és 65 kiló. : D szóval ne aggódj. csak sportolj, az nagyon fontos, hogy szép formás legyél. én amúgy visszasírom a régi alakomat. : (
2015. márc. 4. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat és a tanácsokat pedig megfogadom :)
2015. márc. 4. 14:18
 14/38 anonim ***** válasza:
Hát szerintem egyáltalán nem undorítóan vékony, nekem nagyon tetszik :)
2015. márc. 4. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:
Ilyet ne mondj magadra hogy undorító vagy. Miért lennél undorító???
2015. márc. 4. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 A kérdező kommentje:
Elég sok rossz kritikát kapok és bántást emiatt szoval nem nagyon tudok mást mondani már én se...
2015. márc. 4. 17:11
 17/38 anonim ***** válasza:
Remélem nem a ,,barátaidtól'' kapod ezeket.
2015. márc. 4. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:
vagy csak az irigység beszél belőlük... nincs semmi gond ezzel az alakkal.
2015. márc. 4. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 A kérdező kommentje:
Nem. De rajtuk kívül mindenkitől és nem értem, hogy akik mondják ezt azok csak úgy meggondolás nélkül odaszólnak, hogy úr isten micsoda vékony vagy és nem is veszik észre magukat, ezzel szemben én soha nem tudnék még ha akarnék se, senkire, egy kövér osztálytársamra, vagy ismerősömre se olyat mondani, hogy úr isten micsoda dagadt vagy, megint híztál? Most már igazán nekiállhatnál fogyózni, mert szörnyen nézel ki... Stb. Én ezeket kapom csak fordítva.
2015. márc. 4. 17:50
 20/38 anonim ***** válasza:

Azért mert te tőlük jobb ember vagy:)

Ha te is odaszólogatnál nekik akkor megtudnák hogy milyen érzés, csak te efelett állsz:)

Ha valamit tenni akarsz azt magad miatt tedd és ne külső befolyás miatt. Kár hogy kevés ilyen ember van:)

2015. márc. 4. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!