Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nagyon csúnyának érzem magam....

Nagyon csúnyának érzem magam. Hogyan legyek szebb?

Figyelt kérdés
17/L vagyok, és nagyon csúnyának érzem magam. Igazából az arcommal van a legnagyobb bajom. Nagyon ronda szerintem az arcszerkezetem, kissé szögletes, nagy homlok, ha mosolygok, akkor olyan idiótán állnak az almácskáim. Az orrom görbe, vagyis van rajta egy "pukli" ahogy elgörbül, "zsidóorr". A szemem alatt karikás, akármit csinálok, genetikailag. Nyilván orromon csak műtéttel tudok segíteni, a szemem alatti részt korrektorral, ha lesz pénzem műtéttel. De az arcom többi része? Milyen sminket javasoltok? Esetleg valamilyen oldal nincs, ahol szépségtanácsadók megmondják, mit csináljak magammal, hogy végre elégedett legyek? Köszönöm a válaszokat.

2015. jan. 30. 19:44
 1/6 anonim ***** válasza:
25%
A hozzáállásoddal van a probléma, nem a kinézeteddel. Nem "csinálnod" kéne dolgokat a fejeddel, egyszerűen csak elfogadni úgy, ahogy van. Hidd el, sokkal takarékosabb módszer.
2015. jan. 30. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Én próbáltam elfogadni magam, a tükörbe nem is látom magam olyan szörnyűnek (kivéve ha mosolygok), de képeken... Valamit csak lehet tenni, hogy jól érezzem magam a bőrömben.
2015. jan. 30. 20:06
 3/6 anonim ***** válasza:
Hidd el, nagyon kevés ember elégedett a képekkel. Találd meg az előnyösebb profilod, használj kicsit erősebb sminket, állítsd be tökéletesre a hajad - ezek dobnak a képeken.
2015. jan. 30. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ha én csinálok magamról képet, selfiet tudok előnyös profilt mutatni magamról (kissé felülről fotózás), de ha valahol készül kép szemmagasságból esetleg oldalból (:SSSS) akkor az nagyon gáz. :D
2015. jan. 30. 20:44
 5/6 anonim ***** válasza:
7%
edzés,étrend és havi 1 fodrász.
2015. jan. 30. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Az alakommal nincs baj, nagyon vékony vagyok így is. Edzés formálásra jó, de így sem nézek ki rosszul. A hajammal sincs gond szerintem, azért havonta nem járok fodrászhoz, mert drága, de szerintem most a frizurám se rossz. Egyedül az arcom ami zavar :S
2015. jan. 30. 23:09

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!