Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha csúnyának...

Mit csináljak ha csúnyának érzem magam? Valamikor megvagyok békélve magammal, de látok pl. facen egy képet egyik ismerősömről, és akkor rájövök hogy mindenki sokkal szebb nálam.

Figyelt kérdés
18/L
2012. okt. 30. 20:29
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Törődj bele, mindig lesznek szebbek. Ilyen ez a világ, én már beletörődtem ... :)
2012. okt. 30. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
62%
Amíg nem állíthatod azt, hogy "kihoztam magamból a maximumot" addig ne merj panaszkodni.
2012. okt. 30. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szokd meg..ha nem lennének csúnya emberek, nem tudnánk értékelni a szépeket.ÉS a saját facedet nézegesd,ne a másét, akkor nemlátsz szebbet..
2012. okt. 30. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Igaz látatlanban nem olyan könnyű segíteni, de megpróbálnám.

Azért , hogy szebb, csinosabb legyél sok-sok dolgot tudsz tenni.Először is a smink és egy jó frizura csodákra képes. Szerintem a legalább, hogy mindennap sminkeld ki magad, esetleg újíts a frizurádon. Csinos, nőies öltözködés. Ezekkel a dolgokkal mindenkiből ki lehet hozni sokat. Hogyha esetleg privátban küldesz egy fotót magadról szívesen segítek Neked abban, hogy milyen termékekkel praktikákkal tedd magad szebbé. És ne feledd, lehet, hogy lehet, hogy van aki szépnek gondol,mindenkinek más tetszik és más szép.

2012. okt. 30. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Gondolj azokra a bókokra, amiket kaptálés jobban fogod magad érezni tőle!:))
2012. okt. 30. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Küldj egy képet!:)
2012. okt. 31. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
100%
Én is így vagyok, mondjuk én fiatalabb vagyok nálad.. De szebbek mindig lesznek, azaz attólfügg, ki számára, mindenkinek más más szép:) Neked csak meg kell találni azt a fiút/társat, akinek te vagy a legszebb:) Ja és ha valaki szebb nálad, vagy szép, lehet belülről nem olyan szép.. Ennyi a lényeg:)
2012. nov. 7. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!