Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak? Van a barátnőm,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Van a barátnőm, a kiért minden fiú odavan. ÉS én csúnyának érzem magam mellette, én csak egy sz*rdarab vagyok.

Figyelt kérdés
DE nem is ez a baj, hanem az hogy valaki elkezd nekem udvarolni, és lecsapja a kezemről:(nemtudom hogy direkt csinálja-e... a Mostaniba is nagyon szerelmes vagyok, de amióta találkozott a Barátnőmmel, azóta teljesen elvannak, a strandon is beszélgetnek... és azóta mindkettő lesz*r engem.. és még ha én vagyok bunkó velük, mindkettő fel van háborodva... fogalmam sincs mit csináljak... (értelmes válaszokat szeretnék) L15

#barátnő #szebb #odavannak érte
2012. júl. 2. 14:24
 1/7 okoska31 ***** válasza:
szerintem küld el a francba a barátnődet. Ha tudja, hogy melyik fiú tetszik neked, és mégis rástartol, akkor nem barát.
2012. júl. 2. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 kendrazoltan ***** válasza:
Lehet, hogy jobban meg kellene válogatnod a barátnőidet....ha ennyibe vesz, akkor küldd el a jó édes anyjába (már bocsánat)! Nekem 26 éves férfiként csak egy futó haver egyéjszakás kalandra elvitt csaja is tabu...
2012. júl. 2. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Tudja hogy odavagyok érte, de valamiért mindenkivel "túl" jóba akar lenni, és ezért férreértik őt.. (vagy nem tudom) és mindenki beleszeret... de lehet hogy csak képzelődök, és nem akarja a barátomat.. de ez már egyszer megtörtént!.
2012. júl. 2. 14:32
 4/7 anonim ***** válasza:
Az ilyen nem barátnő, èn eleve egy strandon magára sem hagynàm a barátnőm, ha ketten mentünk, meg ha annyi fiú odavan érte, nagy szemétség még azt is lenyúlni akinek te tetszettél.
2012. júl. 2. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
ÉS mit javasoltok? a fiúra ne haragudjak? csak nemtudom... úgy érzem bejön neki a barátnőm.. beszéltünk múltkor, és feljön a barátnőm, és elkezdi rá hogy aranyos... vagy felejtsem el mostmár mindkettőt? :S
2012. júl. 2. 17:55
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia!:) én 17 éves leszek a nyáron, lány vagyok.

Elmondom a saját példámat.:)

Nekem az egyik legjobb barátnőm nem azt mondanám, hogy a legszebb, hanem van egy nagyon erős nőies kisugárzása(nem plázacica, hanem ilyen igazi női kisugárzás, büszke).

A mostani párom, még mielőtt összejöttünk volna becsatlakozott a baráti társaságunkba. Én a kezdetektől féltékeny voltam a legjobb barátnőmre, mert úgy éreztem, hogy a barátomnak tetszik, engem meg észre se vesz...Egyszer egy körben álltunk, és amint megjött a legjobb barátnőm, a barátom végig nézte őt....ezt megis jegyeztem másnak, más is látta....

A titkát is a legjobb barátnőmnek mondta el, nekem meg kikellett szednem belőle....és mégis sikerült megfognom Őt..:)

És most már 8 hónapja alkotunk egy párt. Vissza is kérdeztem, hogy neki anno tetszett-e a legjobb barátnőm? A válasza az volt, hogy nem, csak a haja tetszett neki nagyon, de visszagondolva néha tényleg félreérthető volt.:)

Ezért mondom azt, hogy SOSE lehet tudni.

Nem hitegetlek, és nem is csüggesztelek el, csak azt mondom, hogy amíg nem járnak, addig a fiú érzéseit szerintem nem lehet tudni, legalábbis a saját esetemből arra következtettem.:)

2012. júl. 2. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek! kibékültem a fiúval!:) a barátnőmnek adok még egy utolsó esélyt, de koszönöm a segítségeteket.. Amúgy valaki még azt elmondhatná hogy kell az egész oldalról kitörölni a kérdést:'D
2012. júl. 3. 15:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!