Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Azok a srácok és lányok akik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok a srácok és lányok akik csúnyának érzik magukat, miért gondoják úgy, hogy auto. Soha nem lesz senkijük?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 29. 12:39
 1/8 anonim ***** válasza:
58%
Eddig minden lány elutasított. Ezek után nem nagyon reménykedhetek...
2012. ápr. 29. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
de lehet, hogy a következő nem fog :)
2012. ápr. 29. 12:42
 3/8 anonim ***** válasza:
68%
Ha nagyon csunya az illeto akkor joggal hiheti, hogy senkinek sem kell. De ez nem igaz, rengeteg csunya ferfi maszkal szep csajokkal, meg forditva is. Elobb utobb mindenel bejon a szerelem a kapun, Mondjuk ha eleg jo anyagi helyzetben vagy, akkor lehetsz akarmilyen ronda, akkor is tutira lesz majd szep baratnod.
2012. ápr. 29. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

aki nem csúnya, de csúnyának tartja magát, az nem teljesen normális, sajnos én is ilyen vagyok, mert jóképű vagyok, de gyerekkoromban sose mondták nekem, sőt, inkább szerénységre neveltek, ebből aztán gátlásosság lett


aki csúnya, de szépnek tartja magát, annak nagy az egója, nincsenek gátlásaik, sok ilyen csúnya pasi van, akiknek jó nő sétál az oldalukon


aki csúnya, és tudja magáról, hogy csúnya, az meg joggal és okkal gátlásos, reális az önértékelése


amúgy sok múlik a fellépésen, a határozottságon, a pénzen és azon, hogy megfelelő lányhoz menjünk oda

2012. ápr. 29. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
előző: nem tartod magad csúnyának, hiszen most írtad, h jóképű vagy...
2012. ápr. 29. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mert szeretnek szenvedni és sanyargatni magukat.Könnyebb elfogadni és beletörődni abba, hogy nem lesz senkijük mert csúnyák, minthogy tegyenek magukért,a céljaikért,vágyaikért.
2012. ápr. 29. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

4. vagyok

eddig a lányok mondták, hogy jóképű vagyok, de a családomban sose erősítették az önbizalmamat

ma már tudom, hogy amiatt vagyok gátlásos


van ismerősöm, aki ocsmány, de gyerekkorában folyton dicsérték, el is hitte, most akkora az egoja, hogy sinkeres a nőknél, pedig kopasz, nagy az orra és rossza a fogai és görbék

2012. ápr. 29. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Hát nekem meg pont fordítva volt. A családomban meg pár ismerős mondta, hogy jóképű vagyok, de 1-5 osztályban finoman szólva túlsúlyos voltam, de lefogytam 7-ben. 8-ban ugyanúgy mindenki röhögött rajtam, ha csak meglátott!!! Aztán 9-ben (most 10-es vagyok) már mondták a lányok, hogy jóképű vagyok, de már késő (mert szerintem is jóképű vagyok), de mivel eddig a szemét osztály végig gyűlölködött, olyan gátlásosan viselkedem, hogy nem csodálom, ha senkinek nem jövök be.
2012. ápr. 29. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!