Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Minden lány csúnyának tart,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden lány csúnyának tart, akitől szeretnék valamit, de vannak, akik velem járnának, ők meg nekem nem szépek egy kicsit sem. Mi a megoldás?

Figyelt kérdés
2012. márc. 14. 14:22
 1/8 anonim ***** válasza:
45%
Pl. nem csak a külsőt kell figyelembe venni. :D Közhelynek hangzik, de ez az igazság.
2012. márc. 14. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem csak azt veszem figyelembe. De aki nem ér el egy szintet, ami nem a létező legmagasabb szint, az nem jöhet szóba, és a nők is így gondolják. Ez eddig "oké". De a jelenség magyarázata mi? Hogy túl ronda vagyok? Mert ha én kezdeményezek, nem sikerül semmi. Pedig nem a címlaplányokat szeretném meghódítani.
2012. márc. 14. 14:30
 3/8 anonim ***** válasza:
Az hogy szeretnél megfelelni azoknak a lányoknak, aki bejönnek neked, ezért kevésbé tudsz laza, spontán és magad lenni a közelükben. Akik meg nem tetszenek, azoknak nem érdekel a véleménye, és ezt ők is látják rajtad, ezért tetszel nekik.
2012. márc. 14. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Hm, na erre már én is gondoltam... de mit csináljak ellene? Ha valamit szeretnék, egy icipici stressz mindig lesz bennem, mert szeretném és nem akarom, hogy kudarc legyen. Ha közömbös lenne az ügy, akkor tűnne el a megfelelési kényszer, de akkor nem is próbálkoznék ugye.
2012. márc. 14. 14:40
 5/8 anonim ***** válasza:
Próbálkozz, próbálkozz, próbálkozz, aztán egyszer összejön. Kétféle ember van: aki feladja, inkább leadja a szintet, és megelégszik valakivel, aki nem is igazán jön be neki, meg aki addig próbálkozik, amíg meg nem szerez valakit, aki igazán kell neki.
2012. márc. 14. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Á én nem vagyok az a fajta, aki feladja, persze nem árt önvizsgálat mellett tenni ezt :) de azért a folyamatok hátterét érdemes megérteni.
2012. márc. 14. 14:47
 7/8 anonim ***** válasza:
Én is hasonló cipőben járok egyébként, mint te... Még akkor is elbaltázom az esélyeimet a szép lányoknál, amikor amúgy egyértelmű, hogy viszonozzák a szimpátiát. Szerintem ha egyszer összejön a dolog, utána elég önbizalmad lesz a továbbiakban, mert már tudod, hogy képes vagy rá.
2012. márc. 14. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Hát nekem egy barátnőm már volt azért. (Nem csináltam pedig semmit másképpen akkor sem.) De ez csak akkor lenne jó arány, ha rajta kívül csak pár kudarc lett volna. Nem vagyok trófeagyűjtő különben, ezt csak úgy megállapítottam. Nem látom a dolgok okát, azért parázok egy új csajnál.
2012. márc. 14. 16:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!